Книга тижня - "Ловитва невловного птаха"

​7% знижки на 7 днів

Книга про життя Григорія Сковороди

У цій книзі на основі багатого джерельного матеріалу подано біографію українського філософа й богослова Григорія Сковороди (1722–1794). Утім, це не лише життєпис видатної людини – тут постає яскравий образ України XVIII століття. Одинадцять розділів книги, в яких змальовано життя Сковороди, обрамлені двома окремими сюжетами – Prelude та Finale, що покликані надати біографії Сковороди якомога більшої глибини, а також показати його першорядну роль в українській духовній традиції.

Замовити - http://bit.ly/2nYA3FV

 

Книга тижня - Поліанна

7% знижки на 7 днів

Ця історія про те, що  радості і щастю можна навчитися, бо кожен з нас прийшов в цей світ, щоб бути щасливим.

Після смерті батька Поліанна залишилася круглою сиротиною на далекому Заході. Заможна тітка взяла її на виховання не з любові, а з почуття обов’язку та добропорядності. Племінниця, на яку очікували як на зайвий клопіт і навіть тягар, несподівано стала справжньою знахідкою і великою удачею, що принесла в дім довгоочікуване щастя. Дівчинка своєю добротою, готовністю до самопожертви та невичерпним оптимізмом не тільки відігріла скам’яніле тітчине серце, а й причарувала усіх мешканців містечка.

Замовити:

українською - http://bit.ly/2oXFjt6

російською - http://bit.ly/2oXEws9

 

 

Книга тижня "Божественна Комедія"

7% знижки на 7 днів

на три частини Комедії Данте

Ці книги презентують найновіший в часі український переклад «Божественної Комедії» Данте пера Максима Стріхи. 

Головною метою цього перекладу було не лише адекватно відтворити зміст і поетичну форму Дантового шедевра, але й дати читачеві уявлення про живу, не охололу ще «магму» щойно «виліпленої» поетом італійської мови — у поєднанні найрізноманітніших стилів (від найвищого й до низького) і часом навіть у певних хибах щодо сьогоднішньої усталеної літературної норми.

Також кожна частина "Божественної Комедії" завершується антологією пов’язаних із постаттю Данте українських віршів, написаних упродовж останніх понад півтораста років.

Замовити Пекло - http://bit.ly/2otK9OM, Чистилище - http://bit.ly/2oQWxom, Рай - http://bit.ly/2oQP2gY

 

 

Книга тижня - "Китайська модель"

7% знижки на 7 днів

Одне з найкращих видань 2015 року за версією Financial Times.

На Заході політичні системи звикли ділити на «хороші» демократії і «погані» авторитарні режими. На думку Деніела Белла, нинішній політичний режим Китаю стоїть десь посередині між двома крайнощами. Він вважає, що так званий тамтешній комунізм останніми роками трансформувався в політичну меритократію. Чим характеризується «політична меритократія»? Яких вад цього режиму слід уникати? Які його беззаперечні переваги не можна ігнорувати і як їх успішно поєднати з демократичними цінностями?

Замовити - тут http://bit.ly/2o2T1uH

 

 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 9 из 26