Поздравляем с праздниками! С Обновлением! Удачи в Новом Году!

Пожалуйста, примите во внимание: в течение праздничных недель Бабуин не работает:
25 декабря и 1, 6, 7, 8 января.


Книга недели - "Моби Дик, или Белый Кит"

7% скидки на 7 дней

​Только с 15.01 по 21.01

Герман Мелвилл (1819–1891) – американский писатель и моряк, в чьем творчестве органично переплавились опыт путешественника и мифопоэтическое мировоззрение художника. Центральное произведение Мелвилла – роман «Моби Дик, или Белый Кит» – стал одной вершин американской литературы, окончательно лишив Америку статуса «культурной пустыни».

В настоящем издании текст романа сопровождают иллюстрации известного художника Антона Ломаева.

​Заказать - http://bit.ly/2DvbWTR

 

 

Книга тижня - "Новорічні канікули"

7% знижки на 7 днів

​Лише з 18 по 24 грудня 2017 року.

У «Новорічних канікулах» художниця Інна Руда зібрала 10 веселих історій про святкові розваги та події в зимовому місті. На кожній сторінці вирує життя: ось-ось впаде на ковзанці закоханий хлопчина, малюк з’їсть у кав’ярні торт з вітрини, Дід Мороз причепить на ялинку гірлянду, мама підхопить на пательню млинець, який вправно підкинула у повітря, а потім зробить селфі в дитячому поїзді. Про кожну ілюстрацію щоразу можна вигадувати свіжу історію, закручувати нові сюжети, помічати нові деталі та відшукувати загублені речі: чи то повітряну кульку малюка чи рукавички поважного чолов’яги. Це справжнє сімейне видання, яке покращить настрій, захопить і об’єднає дитину й батьків.

​Замовити - http://bit.ly/2zdQn9T

 

Книга тижня - "Щоденники воєнного часу"

7% знижки на 7 днів

​Лише з 27 листопада по 3 грудня 2017 року.

Щоденники Астрід Ліндґрен — сьогодні відомої дитячої письменниці, автора персонажів Карлсон та Пеппі Довгапанчоха, — а під час Другої світової війни рецензента з контролю за кореспонденцієюв урядовій організації, і насамперед дружини та мами двох дітей.

Це нотатки про побут і сімейні справи подружжя середнього класу, роздуми про політику, вплив війни на людську свідомість і неминучі зміни майбутнього мирного життя. Книжка містить переклад усіх газетних вирізок і листів, які були використані у першому шведському виданні.

​Замовити - http://bit.ly/2iXnu9j

 

Книга тижня - "Кастор теслює та шиє"

​7% знижки на 7 днів

​Лише з 18 по 24 вересня 2017 року.

​Улюбленець дітей усього світу бобер Кастор знайомить з шиттям та теслярством.

Цікаві та дотепні розповіді з неперевершеними ілюстраціями ― одночасно і розвага, і пізнання нового, і детальна інструкція, як своїми руками зробити щось корисне.

В цій книзі  маленькі читачі навчаться теслювати та шити, зможуть познайомитися з новими інструментами та створити щось власними руками.

Замовити - http://bit.ly/2xJAhoK

 

 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 9 из 37