Книга тижня - "Як читати класиків"

7% знижки на 7 днів

З 28.05 по 03.06

Від Олександра Дюма та Еміля Золя до Вірджинії Вулф та Джона Толкіна.

Автор веде непростим, проте цікавим шляхом: через різні жанри та творчість відомих письменників. За час подорожі читач навчиться розуміти книжки краще: вловлювати неочевидні сенси і зв’язки між текстами, отримувати задоволення від складного письма і, врешті, виробляти власні стратегії читання.

Замовити - тут

 

Книга тижня - "Дім-нуль відходів"

7% знижки на 7 днів

З 21.05 по 27.05

«Дім — нуль відходів» — це стильний, покроковий гід, який розкаже вам, як поліпшити здоров’я, заощадити час і гроші та досягти яскравішого майбутнього для своєї родини і для планети загалом.

Замовити - тут

 

Книга тижня - "Ах, ця чудова Панама!"

7% знижки на 7 днів

З 14.05 по 20.05

"Ах, ця чудова Панама!" - зворушлива книга, яка вчить маленьких читачів цінувати те, що маєш.

Ця історія про те, як двоє друзів, Ведмедик і Тигреня, шукали країну своєї мрії. Від сучасного німецького автора Яноша (справжнє ім'я Хорст Екерт). Його роботи переведені на 47 мов, надруковано понад 5 мільйонів копій по всьому світу. А "Ах, ця чудова Панама!" - отримала премію Німецької дитячої та юнацької літератури.

​Замовити - тут

 

Книга тижня - "Homo Deus: за лаштунками майбутнього"

7% знижки на 7 днів

​З 07.05 по 13.05

Якщо колись смерть і біль зникнуть із нашого життя, а підстави сподіватися на це не такі вже й нереальні, ми зможемо подвоїти тривалість життя або й жити скільки заманеться…

На допомогу нам уже зараз приходять різноманітні пристрої зі штучним інтелектом. Та чи впевнені ми, що комп’ютери не мають жодних відчуттів чи бажань? А якщо вони не мають їх нині, то, може, коли стануть значно складнішими, зможуть розвивати власну свідомість? Якщо так станеться, як ми про це дізнаємося? І головне питання — якими будуть суспільні відносини? Чи не стане пересічна людина рабом штучно створених і вічно живих істот із незбагненною свідомістю? Ювал Харарі в цій книзі не дає відповідей, а пропонує читачеві самому їх шукати.

​Замовити - тут

 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 9 из 54