Книга тижня - "Народжені бігати"

7% знижки на 7 днів

З 09.04 по 15.04

Захопливі пригоди, описані у книжці, надихнуть вас на власні спортивні рекорди й переконають, що можливості людини — безмежні.

Прагнучи відродити мистецтво руху, з наукових лабораторій Гарварду автор вирушає в Північну Америку, до індіанського народу тараумара, представники якого без відпочинку долають навіть 80-кілометровий марафон. Біг, як і все, що ми любимо, все, що сентиментально називаємо пристрастями і бажаннями, — це й справді спадкова необхідність, закодована в наших генах. Ми народилися, щоб бігти. Ми народилися, бо бігли. Усі ми — люди, які бігають.

Замовити тут 

 

Книга тижня - "Авґуст"

7% знижки на 7 днів

З 02.04 по 08.04

"Не варто розпочинати битву або війну, якщо немає впевненості, що за перемоги виграєш більше, ніж втратиш при поразці". Про перемогу Гай Октавій, якого більше знали як Авґуста, знав багато. За часи правління при ньому велися 5 громадянських війн, і жодної він не програв. Авґуст перетворим Римську республіку на Імперію, став її першим імператором і правив нею 40 років.

Джон Вільямс у своєму романі зобразив саме історичний злам, перехідний етап між республікою та імперією. Тоді вісімнадцятирічний Гай Октавій опиняється у вирі жорстоких і драматичних подій. З них він виходить переможцем і захоплює вершину влади.

Замовити тут

 

 

Книга тижня - "Бог Дрібниць"

7% знижки на 7 днів

З 26.03 по 01.04

«Бог Дрібниць» — це перший роман Арундаті Рой, який одразу здобув світове визнання і отримав Букерівську премію.

Події розгортаються в південноіндійському штаті Керала, у містечку на берегах могутньої ріки. У світі каст, традицій, комуністичного руху, занедбаної краси та понівечених людських доль. На тому строкатому тлі Амму, розлучена молода матір двох близнюків, Рахелі та Ести, повернулася до батьківського дому і якось уночі порушила основоположні закони функціонування тамтешньої громади. І була за це покарана, разом зі своїми дітьми.

Замовити тут

 

 

Книга тижня - "Past Continuous: Україна та сусіди"

7% знижки на 7 днів

​З 19.03 по 25.03

Past Continuous - граматична конструкція в англійській мові, яка означає продовження дії в минулому протягом певного часу. У дослідженні Георгія Касьянова дії, які розпочалися у минулому, відбуваються далі і впливають на сьогодні.

У ХІХ столітті в рамках націоналізму було розпочато національно-спрямований історичний аналіз. Цей напрямок передбачав знаходження в історії доказів, що "нація віками вела боротьбу за права, землю та обґрунтування домагань на споконвічне володіння територією". Ця політика набирала обертів і у ХХ столітті призвела до Другої Світової війни. Торкаючись питаннь конструювання історичної пам'яті і як історія стає знаряддям маніпуляції свідомістю, автор розглядає конфліктогенний потенціал історичної політики.

​Замовити тут

 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 Следующая > В конец >>

Всего 1 - 9 из 48