Здравствуйте! Запрашиваемый товар в данное время отсутствует.

Філософія Toyota. 14 принципів роботи злагодженої команди (Нет на складе)


Цена: 195 грн.
Артикул: 572528
Наш Формат

Описание товара: "Філософія Toyota. 14 принципів роботи злагодженої команди (Нет на складе)"

Книжку Джефрі К. Лайкера перекладено 27 мовами. У світі продано понад 650 тис. примірників. «Філософія Toyota. 14 принципів роботи злагодженої команди» книжка року за версією Інституту інженерів промисловості та Слоанівського центру досліджень промисловості.

 

ТЕМАТИКА

Менеджмент, бізнес, великий бізнес, робота в команді, лідерство

ПРО КНИЖКУ

Сьогодні Toyota є компанією, яка робить найякісніші автомобілі світу з найменшою кількістю дефектів і витрат. Легендарна корпорація безперервно вдосконалює свою структуру за рахунок використання значно меншої кількості людино-годин, інвентаризації та виробничих площ, ніж її конкуренти.

Книжка Джефрі К. Лайкера вперше розкриває для широкої аудиторії 14 принципів менеджменту та бізнес-філософії компанії, яка має репутацію найуспішнішого виробника у світі.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Для керівників та підприємців, які хочуть вдосконалити структуру своєї організації та налагодити командну роботу. А також для тих, кому цікаво як «побудована» внутрішня кухня компанії Toyota – світового лідера і взірця для інших великих корпорацій.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Це ґрунтовна книжка, заснована на досвіді спостережень та аналізу діяльності компанії Toyota автором упродовж 20 років. Принципи Toyota – універсальні. Вони можуть використовуватися в будь-якій галузі для формування досконалої організаційної структури. Так, і у вашому бізнесі також. Ця книжка надихає на великі звершення.

 

ПРО АВТОРА

 

Джефрі К. Лайкер – професор промислового й операційного інжинірінгу Мічиганського університету і президент Liker Lean Advisors. Його компанія – це мережа практиків, які вчать застосовувати принципи Toyota. Лайкер – автор ще 7 бестселерів про менеджмент Toyota і лауреат 13 премій Шінго за свої книжки та статті.

 

Джеффри Лайкер: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Джеффри Лайкер
ISBN 978-617-7388-78-3
Страниц 424
Переплет Твердый переплет
Формат 140х210 мм

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: