23 прихованих факти про капіталізм


Цена: 165 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
21.01.2019 г.
Артикул: 729555
Наш Формат

Описание товара: "23 прихованих факти про капіталізм"

Капіталізм — погана економічна система, але всі інші ще гірші, стверджує економіст Ха-Юн Чанґ, перефразовуючи слова Вінстона Черчилля. Від того, чи готові люди (особливо ті, хто має владу) тверезо поглянути на проблеми цієї системи та вдосконалювати її, залежатиме економічне процвітання країн. Чи мають компанії враховувати інтереси лише своїх власників? Що допоможе бідним країнам стати багатими? І, зрештою, чому винахід пральної машинки змінив світ більше, ніж інтернет?

 

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Ця книжка буде цікавою як тим, хто ще навіть до кінця не розуміє, що таке капіталізм, так і тим, хто глибоко орієнтується в економічних процесах та шукає відповіді на сучасні  виклики.

 

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Автор виокремлює 23 факти, що покажуть, як насправді працює капіталістична система, а також підштовхнуть до розуміння, як змусити її працювати краще.
 

ПРО АВТОРА

Ха-Юн Чанґ — фахівець з економіки країн, що розвиваються, та викладач еволюційної політичної економії в Кембриджському університеті, колумніст газети Guardian. Автор книжок «Відкидаючи драбину: стратегія розвитку в історичній перспективі», «Злі самаритяни: багаті країни, убога політика та загроза для країн, що розвиваються», «Економіка. Інструкція з використання» («Наш формат»).

Ха-Джун Чанг: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Ха-Джун Чанг
ISBN 978-617-7552-75-7
Страниц 296
Переплет Твердый переплет
Формат 140 х 210 мм
Переводчик Олександр Купріянчук


Другие книги автора:

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: