Здравствуйте! Запрашиваемый товар в данное время отсутствует.

Людина з Сеула. Спогади про машини, культуру, кризу та несподівані веселощі у корейському корпоративному гіганті (Нет на складе)


Цена: 304 грн.
Артикул: 590812
Монолит

Описание товара: "Людина з Сеула. Спогади про машини, культуру, кризу та несподівані веселощі у корейському корпоративному гіганті (Нет на складе)"

Запаморочливі блискучі хмарочоси, магазини з різними різнощами, нескінченний потік автомобілів, люди, мов з глянцевих журналів… Важко уявити, що лише якихось півстоліття тому Південна Корея була однією з найбідніших країн світу без промисловості та майже без електрики, де навіть рис і каналізація вважалися розкішшю. Сьогодні ж це держава майбутнього. Про корейське економічне диво чули всі, та що насправді ми знаємо про Країну ранкової свіжості? Побачити її зсередини, зрозуміти, завдяки чому вона досягла приголомшливих результатів, а також зазирнути за лаштунки величезної транснаціональної корпорації пропонує у своїй книжці Френк Аренс — журналіст провідної американської газети Washington Post, який докорінно змінив своє життя і світогляд затятого холостяка, одружившись із дипломаткою та обійнявши ключову посаду в корейському автобудівельному гіганті Hyundai.

Книжка Френка Аренса «Людина з Сеула» була названа кращою книжкою 2016 року за версією New York Post.

 

Френк Аренс: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Френк Аренс
ISBN 978-617-577-120-4
Страниц 416
Переплет Твердый переплет
Формат 148х210 мм

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: