Фантастичні звірі і де їх шукати. Ілюстроване видання


Цена: 507 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
20.02.2019 г.
Артикул: 625694
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

Описание товара: "Фантастичні звірі і де їх шукати. Ілюстроване видання"

Це блискуче нове видання «Фантастичних звірів і де їх шукати» Ньюта Скамандера (яке вже вважається класикою серед чарівників) охоплює надзвичайний арсенал магічних істот, від Акромантули до Шрейка, разом із десятьма різними видами драконів — усі вони чудово зображені у яскравих кольорах винахідливою Олівією Ломенек Ґілл.

Роки видатних пригод та досліджень магіозоолога Ньюта Скамандера принесли плідні результати, які прийшлись до вподоби науковцям і були із захопленням сприйняті відьмами та чарівниками, а також стали доступними для маґлів на початку цього сторіччя. Завдяки яскраво ілюстрованому виданню читачі можуть вивчати магічну фауну п’яти континентів, не встаючи з власного зручного крісла. «Фантастичні звірі і де їх шукати» — це книга, яку мусять прочитати всі у Гоґвортсі!

Нове видання містить повністю оновлений текст 2017 року, який включає в себе шість нових звірів, котрих можна зустріти на теренах Північної Америки, а також нову передмову Дж.К. Ролінґ, написану від особи Ньюта Скамандера.

Джоан Роулинг: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Джоан Роулинг
ISBN 978-617-585-143-2
Страниц 156
Переплет Твердый переплет
Формат 245х288 мм


Другие книги автора:

Случайная вакансия, 978-5-389-07987-8, Джоан Роулинг - фото
Джоан Роулинг
Случайная вакансия
68 грн.
Купить

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: