Пес на ім'я Мані, або Абетка грошей


Цена: 101 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
24.07.2018 г.

Артикул: 73078
Видавництво Старого Лева \ Серия: Абетка успіху

Описание товара: "Пес на ім'я Мані, або Абетка грошей"

Кіра знаходить пораненого пса. Виявляється, пес уміє розмовляти! Він відгукується на кличку Мані і знає все про гроші. Дуже скоро Кіра, прислухаючись до порад Мані і сама стає справжнім фінансовим експертом і допомагає іншим правильно розпоряджатися грошима.
Книжка фінансового консультанта, письменника і бізнесмена Бодо Шефера вчить дітей правильному ставленню до грошей. Але вона стане у пригоді і дорослим, котрі захочуть прислухатися до порад і зробити своє життя вільним від фінансових клопотів.
 

Бодо Шефер: Все книги автора
Рецензии к данному продукту

«Абетка грошей» Бодо Шефера: дитяча книжка для дорослих

Почавши читати книжку Бодо Шефера «Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей», я змінювала свою думку про неї декілька разів. Перше відчуття невідповідності я довго навіть для себе не могла сформулювати. Виявилось, все просто – я вперше тримала в руках книжку про гроші шрифтом 14 пт з максимумом слів н ...


Характеристики товара:
Автор(ы) Бодо Шефер
Серия Абетка успіху
ISBN 978-966-2909-30-2
Страниц 224
Формат 145x200 мм
Художник(и) Марина Шутурма


С этим товаром покупают:

Гармидер у школі, 978-966-2909-20-3, Джеремі Стронґ - фото
Джеремі Стронґ
Гармидер у школі
78 грн.

Другие книги автора:

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей:

Павел Пупышев
2016-10-03
нажаль в моєму дитинстві таких книжок не було. її потрібно спочатку перечитати багатьом дорослим, та усім дорослим. просто і доступно про гроші. декілька речей які обовязково потриібно виконеувати. і діти зможуть це зробити легко, дорослим же буде складніше себе перестроїти
4/5

-

Авторизация

Забыли пароль?

Регистрация

Регистрация

Вход через социальные сети

Принимаем к оплате на сайте и в офисе


-

Корзина

Ваша корзина пуста
Оформить заказ
Оформить заказ
 


Книга тижня - "Як читати класиків"

7% знижки на 7 днів

З 28.05 по 03.06

Від Олександра Дюма та Еміля Золя до Вірджинії Вулф та Джона Толкіна.

Автор веде непростим, проте цікавим шляхом: через різні жанри та творчість відомих письменників. За час подорожі читач навчиться розуміти книжки краще: вловлювати неочевидні сенси і зв’язки між текстами, отримувати задоволення від складного письма і, врешті, виробляти власні стратегії читання.

Замовити - тут

 

Примите в подарок. Просто так. 

Украинка по происхождению, известный знаток Стамбула, журналист, блогер и кулинар  Василиса Йилмаз (ака Стамбулка) написала не просто гастрономический путеводитель по городу, а книгу, благодаря которой вы почувствуете себя в Стамбуле как дома.

.

Электронную версию книги (пока еще не появилась бумажная) примите в подарок. К осени, теплому пледу  и мечтам о путешествиях в теплые страны - это то, что нужно. Книги на двух языках автор выложила для вас на сайте www.stambulka.com и рекомендует  загружать  в максимальном качестве, чтобы в полной мере насладиться фотографиями Джулии Вебер, сделаными специально для этого проекта.