Здравствуйте! Запрашиваемый товар в данное время отсутствует.

Замки і фортеці України. Фотоальбом (українською, російською, англійською мовами) (Нет на складе)


Цена: 132 грн.
Артикул: 31
Балтія Друк

Описание товара: "Замки і фортеці України. Фотоальбом (українською, російською, англійською мовами) (Нет на складе)"

Різні народи в різні епохи залишили по собі безліч оборонних споруд на землях України. Всі ті фортеці, величаві замки мають свою історію, овіяну легендами, і долю. На заході країни збереглося чимало замків XI-XVII ст., якими в різні часи володіли поляки, австро-угорці, литовці та росіяни. Однією з неперевершених середньовічних фортифікаційних споруд Європи вважається Кам'янець-Подільський. Стара фортеця охоплена петлею каньйону, по дну якого тече річка Смотрич. Замковий міст пролягає між двома правими берегами однієї річки.

Будьте обережні: на вузеньких вулицях, за замковими мурами, у палацових будівлях, монастирях, костьолах, церквах, ви обов'язково потрапите під чари багатовікової історії. Під стінами Мукачевського замку, що на Закарпатті, впродовж століть стояли завойовники, але небагатьом з них скорилася фортеця. Після падіння всесвітньо відомої паризької Бастилії саме Мукачівський замок став загальноєвропейською політичною в'язницею. Цікавим стане й знайомство з Олеським і Золочівським замками, що на Львівщині, Хотинською фортецею, містом Жовква. У межиріччі Південного Бугу і Бужгу зберегла свою велич Меджибізька фортеця.

Стародавні пам'ятки, що збереглися донині, становлять органічну складову краєвидів Поділля, Галичини, Закарпаття, Волині, Причорномор'я, Криму, інших країв нашої держави.

Характеристики товара:
Страниц 64


С этим товаром покупают:

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: