№1. Роман-вибух


Цена: 100 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
21.03.2018 г.
Артикул: 549723
Видавництво Анетти Антоненко

Описание товара: "№1. Роман-вибух"

Роман Остапа Дроздова «№1» — це більше, ніж просто роман, затиснутий жанровими рамками. Це сповідь кількох поколінь, об’єднаних наскрізною ідеєю відстояти свою ідентичність.

Це родинна сага з драматичними поворотами долі. Це одразу декілька біографій на тлі різних епох, в якій відвертість автора межує з публічним оголенням до найпотаємнішого. Це життєствердний і нестандартний погляд на будні за вікном. Це плач і сміх. Це саме життя.

Таким, яким його бачить і відчуває автор.

Остап Дроздов: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Остап Дроздов
ISBN 9786177192526
Страниц 256
Переплет Твердый переплет
Формат 130х200 мм


С этим товаром покупают:

HIT!.png
№2, 9786177192731, Остап Дроздов - фото
Остап Дроздов
№2
130 грн.
Линия усилия, 978-617-7384-30-3, Таіс Золотковська - фото
Таіс Золотковська
Линия усилия
160 грн.

Другие книги автора:

HIT!.png
№2, 9786177192731, Остап Дроздов - фото
Остап Дроздов
№2
130 грн.
Купить

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей:

Нелли Самикова
2017-03-23
Прямий, жорсткий і відвертий Остап Дроздов - журналіст, ведучий і письменник. У його телевізійній біографії - авторська політична програма "Прямим текстом" та хард-ток-шоу "DROZDOV". Таким само вибуховим є і його роман "№1".
4/5

-

Авторизация

Забыли пароль?

Регистрация

Регистрация

Вход через социальные сети

Принимаем к оплате на сайте и в офисе


-


Книга тижня - "Past Continuous: Україна та сусіди"

7% знижки на 7 днів

​З 19.03 по 25.03

Past Continuous - граматична конструкція в англійській мові, яка означає продовження дії в минулому протягом певного часу. У дослідженні Георгія Касьянова дії, які розпочалися у минулому, відбуваються далі і впливають на сьогодні.

У ХІХ столітті в рамках націоналізму було розпочато національно-спрямований історичний аналіз. Цей напрямок передбачав знаходження в історії доказів, що "нація віками вела боротьбу за права, землю та обґрунтування домагань на споконвічне володіння територією". Ця політика набирала обертів і у ХХ столітті призвела до Другої Світової війни. Торкаючись питаннь конструювання історичної пам'яті і як історія стає знаряддям маніпуляції свідомістю, автор розглядає конфліктогенний потенціал історичної політики.

​Замовити тут

 

Примите в подарок. Просто так. 

Украинка по происхождению, известный знаток Стамбула, журналист, блогер и кулинар  Василиса Йилмаз (ака Стамбулка) написала не просто гастрономический путеводитель по городу, а книгу, благодаря которой вы почувствуете себя в Стамбуле как дома.

.

Электронную версию книги (пока еще не появилась бумажная) примите в подарок. К осени, теплому пледу  и мечтам о путешествиях в теплые страны - это то, что нужно. Книги на двух языках автор выложила для вас на сайте www.stambulka.com и рекомендует  загружать  в максимальном качестве, чтобы в полной мере насладиться фотографиями Джулии Вебер, сделаными специально для этого проекта.