Здравствуйте! Запрашиваемый товар в данное время отсутствует.

Джерело (Нет на складе)


Цена: 298 грн.
Артикул: 541873
Наш Формат

Описание товара: "Джерело (Нет на складе)"

Уявіть, що ви народилися у першій половині ХХ століття в США і раптом виявили, що люди, маючи радіо, газети, кораблі та літаки, досі живуть у будинках, зведених у грецькому стилі. Вони не сприймають нічого, крім фронтонів, химерних статуеток, карнизів та колон… Відмовляються бачити прогрес. Саме в такій ситуації опиняється головний герой роману — талановитий архітектор Говард Рорк. Він навіть не намагається відкрити оточенню очі на абсурдність ситуації, а просто виконує свою роботу. Таких як він — тих, хто має власну думку — суспільство кличе егоїстами, вважає «хворими» і неправильними. Перед ним зачиняють двері і всіляко намагаються виштовхнути подалі від епіцентру архітектурного життя. Що ж вчинить герой та чи справді бути егоїстом погано?
 

Айн Рэнд: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Айн Рэнд
Страниц 752
Переплет Твердый переплет
Формат 145х215 мм


С этим товаром покупают:


Другие книги автора:

Источник, 978-5-9614-6777-2, Айн Рэнд - фото
Айн Рэнд
Источник
486 грн.
Купить
Источник, 978-5-9614-6106-0, Айн Рэнд - фото
Айн Рэнд
Источник
476 грн.
Купить

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей:

Павел Пупышев
2016-08-21
нарешті український переклад. і він сподобвся. читав я вперше російською в альпіні. проте перечитивав вже українською і це круто. неймовірно важко описати цю книгу. вона біль про творчість та безкомпромісність якщо просто описати. проте хх обовязково треба усім прочитати
4/5

-

Корзина

Ваша корзина пуста
Оформить заказ
Оформить заказ
 
Подпишитесь на рассылку новинок
Свежие книжки / Беседы у приЛавка Лавка Бабуин в FB Лавка Бабуин В контакте Лавка Бабуин в ВКПримите в подарок. Просто так. 

Украинка по происхождению, известный знаток Стамбула, журналист, блогер и кулинар  Василиса Йилмаз (ака Стамбулка) написала не просто гастрономический путеводитель по городу, а книгу, благодаря которой вы почувствуете себя в Стамбуле как дома.

.

Электронную версию книги (пока еще не появилась бумажная) примите в подарок. К осени, теплому пледу  и мечтам о путешествиях в теплые страны - это то, что нужно. Книги на двух языках автор выложила для вас на сайте www.stambulka.com и рекомендует  загружать  в максимальном качестве, чтобы в полной мере насладиться фотографиями Джулии Вебер, сделаными специально для этого проекта.