Години


Цена: 99 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
04.03.2019 г.
Артикул: 574850
Виват

Описание товара: "Години"

Опинившись у засланні в Річмонді всередині 1920-ті роки, відірвана від свого улюбленого Блумсбері та віддана під опіку люблячого чоловіка Леонарда, Вірджинія Вулф щосили намагається приборкати свою норовливу вдачу та взятися за написання нового роману. Під палючим лос-анджелеським сонцем всередині 1940-х років молода дружина і матір шукає шляхів до втечі від домашньої рутини у передмісті.

Єдине, чого вона хоче, — дочитати свій примірник роману «Місіс Деловей». У 1990-х роках у Нью-Йорку Клариса Вон виходить зі своєї респектабельної квартири у районі Ґрінвіч-Вілледж та вирушає на пошуки квітів для вечірки, яку вона влаштовує на честь свого давнього приятеля Річарда — лауреата літературної премії, чий мозок та тіло смертельно вражені СНІДом.

Ці три жінки є головними героїнями витонченого та неймовірно зворушливого роману Майкла Каннінгема, який черпав натхнення з історії життя Вірджинії Вулф та перетворив її на роздуми про поведінку митця, життєві невдачі, кохання та божевілля.

Легко перестрибуючи не лише від США до Англії, але й подорожуючи у часі, Каннінгем створив вишуканий, незабутній твір, у якому ви знайдете аналіз проблеми болісності творчого процесу та складних стосунків між письменником і читачем.

Майкл Каннингем: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Майкл Каннингем
ISBN 978-617-690-498-4
Страниц 224
Переплет Твердый переплет


С этим товаром покупают:

Життя попереду, 9786170937551, Эмиль Ажар - фото
Эмиль Ажар
Життя попереду
127 грн.

Другие книги автора:

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: