Голий ланч


Цена: 130 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
02.04.2018 г.
Артикул: 542588
Komubook

Описание товара: "Голий ланч"

«Голий ланч» (1959) ікони біт-покоління Вільяма С. Берроуза (1914 – 1997) ось уже понад п’ятдесят років стабільно користується славою найскандальнішого роману, будь-коли написаного англійською мовою. Це моторошна антиутопія, дія якої відбуваються в невизначеному майбутньому в інфернальному світі, виверненому навспак, під назвою Інтерзона. Роман створено своєрідною експериментальною технікою колажу, тому тут немає сюжету у звичному значенні цього слова. «Голий ланч» – це схоже на нічний кошмар провокативне плетиво безпідставного насильства, непристойних гомоеротичних фантазій, чорного гумору та мовних вибриків, мотивованих схибленою викривленою логікою, зрозумілою лише «героям» цього блискуче-обурливого морально-літературного експерименту.

Уильям Берроуз: Все книги автора





Характеристики товара:
Автор(ы) Уильям Берроуз
ISBN 978-966-97490-3-1
Страниц 336
Переплет Твердый переплет
Переводчик Гєник Бєляков


С этим товаром покупают:

Затьмарення, 978-966-97490-1-7, Филип К. Дик - фото
Филип К. Дик
Затьмарення
135 грн.
Наркота, 978-966-97490-2-4, Уильям Берроуз - фото
Уильям Берроуз
Наркота
130 грн.

Другие книги автора:

Junky, 9780241956786, Уильям Берроуз - фото
Уильям Берроуз
Junky
339 грн.
Купить
Наркота, 978-966-97490-2-4, Уильям Берроуз - фото
Уильям Берроуз
Наркота
130 грн.
Купить

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей:

Александр Морозов
2016-09-27
Классик контр-культуры, легендарный писатель "разбитого поколения", оказавший сильнейшее влияние на современные литературу и искусство. Его книгами вдохновлялись музыканты Том Уэйтс и Патти Смит, режиссер Дэвид Кроненберг. "Голый завтрак" - одна из наиболее известных его книг. Если не читали - прочтите обязательно.
3/5

-

Авторизация





Забыли пароль?

Регистрация

Регистрация

Вход через социальные сети

Принимаем к оплате на сайте и в офисе


-


Книга тижня - "Past Continuous: Україна та сусіди"

7% знижки на 7 днів

​З 19.03 по 25.03

Past Continuous - граматична конструкція в англійській мові, яка означає продовження дії в минулому протягом певного часу. У дослідженні Георгія Касьянова дії, які розпочалися у минулому, відбуваються далі і впливають на сьогодні.

У ХІХ столітті в рамках націоналізму було розпочато національно-спрямований історичний аналіз. Цей напрямок передбачав знаходження в історії доказів, що "нація віками вела боротьбу за права, землю та обґрунтування домагань на споконвічне володіння територією". Ця політика набирала обертів і у ХХ столітті призвела до Другої Світової війни. Торкаючись питаннь конструювання історичної пам'яті і як історія стає знаряддям маніпуляції свідомістю, автор розглядає конфліктогенний потенціал історичної політики.

​Замовити тут

 

Примите в подарок. Просто так. 

Украинка по происхождению, известный знаток Стамбула, журналист, блогер и кулинар  Василиса Йилмаз (ака Стамбулка) написала не просто гастрономический путеводитель по городу, а книгу, благодаря которой вы почувствуете себя в Стамбуле как дома.

.

Электронную версию книги (пока еще не появилась бумажная) примите в подарок. К осени, теплому пледу  и мечтам о путешествиях в теплые страны - это то, что нужно. Книги на двух языках автор выложила для вас на сайте www.stambulka.com и рекомендует  загружать  в максимальном качестве, чтобы в полной мере насладиться фотографиями Джулии Вебер, сделаными специально для этого проекта.