Карбід


Цена: 85 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
30.04.2018 г.
Артикул: 458475
Видавництво „Книги – ХХI”

Описание товара: "Карбід"

Андрій Любка – рибалка, грішник, балканіст. Написав і переклав кілька книжок, об'їздив тридцять країн, але найбільше любить спати до обіду і заїдати пекучу сливовицю барбарисовим льодяником. Живе у всій Центральній Європі, та найчастіше заряджає свої  ґаджети й пере речі в Ужгороді. Несудимий, неодружений, небагатодітний, одне слово – ледачий.

Авантюрний роман Любки карколомний і кумедний, сюжет захоплює, але уважного читача може здивувати інше: за пригодами вигаданих персонажів впізнаються реальні контрабандні схеми, що діють на українських кордонах. Бандити, людські органи, наркотики – все це описано настільки детально, що будь-який слідчий чи журналіст може у кримінальних справах і статтях цитувати цей роман цілими абзацами…


Святослав Померанцев,Президент Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz

 

 Звідки ти взяв, що нам хочеться, щоб відкрили кордони? Повір, священики правитимуть служби в храмах, молячись, щоб не дай Боже не скасували кордони. Бо якщо їх знімуть, то зникне й сенс контрабанди, а ми всі тут з голоду повизидихаємо. Нам потрібні кордони і, якщо буде треба, то я за свої гроші збудую бодай кілометр кордону і сам його пильнуватиму!

Золтан Барток, міський голова Ведмедева

Андрій Любка: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Андрій Любка
ISBN 978-617-614-103-7
Страниц 280
Переплет Твердый переплет
Формат 130х170х30


С этим товаром покупают:

Кімната для печалі, 978-617-614-148-8, Андрій Любка - фото
Андрій Любка
Кімната для печалі
110 грн.
Рассказы, 978-966-2449-81-5, Олег Сенцов - фото
Олег Сенцов
Рассказы
96 грн.

Другие книги автора:

Кімната для печалі, 978-617-614-148-8, Андрій Любка - фото
Андрій Любка
Кімната для печалі
110 грн.
Купить
Саудаде, 978-617-614-172-3, Андрій Любка - фото
Андрій Любка
Саудаде
110 грн.
Купить

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей:

Андрей Ипатьев
2015-09-04
Несмотря на свою молодость, Любка уже завоевал скандальную известность, несколько литературных премий, его книги переводятся на другие языки. Если честно, то раньше его не читал - это первая книга. Но об этом не жалею. Впечатлила.
3/5

-

Авторизация

Забыли пароль?

Регистрация

Регистрация

Вход через социальные сети

Принимаем к оплате на сайте и в офисе


-


Книга тижня - "Народжені бігати"

7% знижки на 7 днів

З 09.04 по 15.04

Захопливі пригоди, описані у книжці, надихнуть вас на власні спортивні рекорди й переконають, що можливості людини — безмежні.

Прагнучи відродити мистецтво руху, з наукових лабораторій Гарварду автор вирушає в Північну Америку, до індіанського народу тараумара, представники якого без відпочинку долають навіть 80-кілометровий марафон. Біг, як і все, що ми любимо, все, що сентиментально називаємо пристрастями і бажаннями, — це й справді спадкова необхідність, закодована в наших генах. Ми народилися, щоб бігти. Ми народилися, бо бігли. Усі ми — люди, які бігають.

Замовити тут 

 

Примите в подарок. Просто так. 

Украинка по происхождению, известный знаток Стамбула, журналист, блогер и кулинар  Василиса Йилмаз (ака Стамбулка) написала не просто гастрономический путеводитель по городу, а книгу, благодаря которой вы почувствуете себя в Стамбуле как дома.

.

Электронную версию книги (пока еще не появилась бумажная) примите в подарок. К осени, теплому пледу  и мечтам о путешествиях в теплые страны - это то, что нужно. Книги на двух языках автор выложила для вас на сайте www.stambulka.com и рекомендует  загружать  в максимальном качестве, чтобы в полной мере насладиться фотографиями Джулии Вебер, сделаными специально для этого проекта.