Наркота


Цена: 130 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
26.03.2018 г.
Артикул: 509400
Komubook

Описание товара: "Наркота"

“Наркота/Junkie” (1953) – дебютний роман одного із найскандальніших авторів 20-го століття, “хрещеного батька” бітників, Вільяма С. Берроуза (1914-1997). Книга має переважно автобіографічний характер і до сьогодні залишається чи не найвідвертішою розповіддю про кошмарні будні героїнової залежності. Проводячи читача через героїнові нетрі Нью-Йорка, Нового Орлеана та Мехіко-сіті, розкриваючи перед ним справжні прірви відчаю та шаленства від безнастанних пошуків наступної дози, через розпач ломки та безпросвітність існування наркозалежного, роман послідовно ухиляється від будь-якої недосказаності, табу чи сентиментальності. Саме ця відвертість та сміливість вислову й завоювали йому статус культового контркультурного тексту, який він упевнено утримує ось уже понад півстоліття.

Уильям Берроуз: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Уильям Берроуз
ISBN 978-966-97490-2-4
Страниц 240
Переплет Твердый переплет


С этим товаром покупают:

Смакування раю, 978-617-569-017-8, Іцек Ерліхсон - фото
Іцек Ерліхсон
Смакування раю
57 грн.

Другие книги автора:

Junky, 9780241956786, Уильям Берроуз - фото
Уильям Берроуз
Junky
339 грн.
Купить
Голий ланч, 978-966-97490-3-1, Уильям Берроуз - фото
Уильям Берроуз
Голий ланч
130 грн.
Купить

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей:

Александр Морозов
2016-02-24
Совершенно невероятный автор, оказавший (и продолжающий оказывать) громадное влияние на андеграундовую культуру. Наркоман, гомосексуалист, матерщинник, но в первую очереь - поэт. Не самое легкое чтение, но читать его стоит.
3/5

-

Авторизация

Забыли пароль?

Регистрация

Регистрация

Вход через социальные сети

Принимаем к оплате на сайте и в офисе


-


Книга тижня - "Past Continuous: Україна та сусіди"

7% знижки на 7 днів

​З 19.03 по 25.03

Past Continuous - граматична конструкція в англійській мові, яка означає продовження дії в минулому протягом певного часу. У дослідженні Георгія Касьянова дії, які розпочалися у минулому, відбуваються далі і впливають на сьогодні.

У ХІХ столітті в рамках націоналізму було розпочато національно-спрямований історичний аналіз. Цей напрямок передбачав знаходження в історії доказів, що "нація віками вела боротьбу за права, землю та обґрунтування домагань на споконвічне володіння територією". Ця політика набирала обертів і у ХХ столітті призвела до Другої Світової війни. Торкаючись питаннь конструювання історичної пам'яті і як історія стає знаряддям маніпуляції свідомістю, автор розглядає конфліктогенний потенціал історичної політики.

​Замовити тут

 

Примите в подарок. Просто так. 

Украинка по происхождению, известный знаток Стамбула, журналист, блогер и кулинар  Василиса Йилмаз (ака Стамбулка) написала не просто гастрономический путеводитель по городу, а книгу, благодаря которой вы почувствуете себя в Стамбуле как дома.

.

Электронную версию книги (пока еще не появилась бумажная) примите в подарок. К осени, теплому пледу  и мечтам о путешествиях в теплые страны - это то, что нужно. Книги на двух языках автор выложила для вас на сайте www.stambulka.com и рекомендует  загружать  в максимальном качестве, чтобы в полной мере насладиться фотографиями Джулии Вебер, сделаными специально для этого проекта.