Сніданок у "Тіффані"


Цена: 110 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
02.04.2018 г.
Артикул: 542589
Komubook

Описание товара: "Сніданок у "Тіффані""

Неймовірно атмосферна та сповнена щемкої ностальгії, повість «Сніданок у Тіффані» – це маленька книжка про велику мрію та вічні пошуки людиною того місця у світі, яке вона цілком могла б назвати своїм. Але коли темною стіною нависло минуле, від якого з усіх сил намагаєшся утекти, як відрізнити цей пошук від розпачливої втечі з заплющеними очами? Життя Голлі Ґолайтлі, привабливої та вишуканої молодої дівчини, на перший погляд може видатися справжнім втіленням мрії. З вікон її квартири на Мангеттені щоночі лунає гучна весела музика і рікою ллється шампанське. Мільйонери, голлівудські бонзи та гангстери вважають за честь бути її гістьми. Де б вона не з’являлася, вона миттєво спричиняє справжню сенсацію. Здається, весь Нью-Йорк лежить біля її ніг… Але за блискучим фасадом успіху криється розгублена та налякана людська істота, яка наосліп женеться за фантомами щастя, сама до кінця не вірячи у них, аби лише уникнути необхідності зупинитись та озирнутись назад...

Трумен Капоте: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Трумен Капоте
ISBN 978-966-97490-8-6
Страниц 160
Переплет Твердый переплет
Переводчик Тарас Бойко


С этим товаром покупают:

Стрілець. Темна вежа I, 978-617-12-3833-6, Стивен Кинг, Стівен Кінг - фото
Стивен Кинг, Стівен Кінг
Стрілець. Темна вежа I
90 грн.
Загадочная история Бенджамина Баттона, 978-5-389-05610-7, Фрэнсис Скотт Фицджеральд - фото
Фрэнсис Скотт Фицджеральд
Загадочная история Бенджамина Баттона
136 грн.

Другие книги автора:

Завтрак у Тиффани, 978-5-389-09311-9, Трумен Капоте - фото
Трумен Капоте
Завтрак у Тиффани
157 грн.
Купить
Breakfast at Tiffany's, 9780141182797, Трумен Капоте - фото
Трумен Капоте
Breakfast at Tiffany's
387 грн.
Купить

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей:

Павел Пупышев
2016-10-03
нарешті видання українською та доволі непогане. зрозуміло що усі подивились спочтаку фільм та вже потім джерело. ось ви будете здивовані що капоте не такою собі уявлял головну героїні. так до образу хепберн не має питань, проте у кнізі вона трохи інше. і це гарно. бо і то і то - шедеври
4/5

-

Авторизация

Забыли пароль?

Регистрация

Регистрация

Вход через социальные сети

Принимаем к оплате на сайте и в офисе


-


Книга тижня - "Past Continuous: Україна та сусіди"

7% знижки на 7 днів

​З 19.03 по 25.03

Past Continuous - граматична конструкція в англійській мові, яка означає продовження дії в минулому протягом певного часу. У дослідженні Георгія Касьянова дії, які розпочалися у минулому, відбуваються далі і впливають на сьогодні.

У ХІХ столітті в рамках націоналізму було розпочато національно-спрямований історичний аналіз. Цей напрямок передбачав знаходження в історії доказів, що "нація віками вела боротьбу за права, землю та обґрунтування домагань на споконвічне володіння територією". Ця політика набирала обертів і у ХХ столітті призвела до Другої Світової війни. Торкаючись питаннь конструювання історичної пам'яті і як історія стає знаряддям маніпуляції свідомістю, автор розглядає конфліктогенний потенціал історичної політики.

​Замовити тут

 

Примите в подарок. Просто так. 

Украинка по происхождению, известный знаток Стамбула, журналист, блогер и кулинар  Василиса Йилмаз (ака Стамбулка) написала не просто гастрономический путеводитель по городу, а книгу, благодаря которой вы почувствуете себя в Стамбуле как дома.

.

Электронную версию книги (пока еще не появилась бумажная) примите в подарок. К осени, теплому пледу  и мечтам о путешествиях в теплые страны - это то, что нужно. Книги на двух языках автор выложила для вас на сайте www.stambulka.com и рекомендует  загружать  в максимальном качестве, чтобы в полной мере насладиться фотографиями Джулии Вебер, сделаными специально для этого проекта.