Прогулянка / Переклад Юрія Андруховича


Цена: 100 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
27.07.2017 г.
Артикул: 435972
Видавництво „Книги – ХХI”

Описание товара: "Прогулянка / Переклад Юрія Андруховича"

За великим рахунком «Прогулянка» — абсолютно центральний, просто-таки програмовий твір, можливий лише у Швейцарії. Як жити невдасі-прогульникові в успішній країні, що ненастанно й механістично працює на свій такий заслужений добробут і повсякчас його примножує? Як незрозумілому й нечитабельному поету порозумітися з добрими годинникарями, пекарями, кравцями і капелюшниками? Як дійти до серця й душі ретельних банківських службовців та справедливих податкових урядників? /Ю. Андрухович/
Роберт Вальзер (15. 04. 1878 – 25. 12. 1956) – швейцарський німецькомовний письменник. Автор віршів, романів, п’єс, коротких прозових творів. Фактично не знаний за життя, в той же час був високо поцінований такими авторитетами, як Ф. Кафка, Г. Гессе і Р. Музіль. Справжнє відкриття Роберта Вальзера-письменника відбулося щойно у 1960-х роках. Відтоді його ім’я незмінно називають серед найважливіших у німецькомовних літературах ХХ ст., а його дивовижна проза стає обов’язковою частиною пізньомодерністського літературного канону.

Роберт Вальзер: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Роберт Вальзер
ISBN 978-617-614-047-4
Страниц 112
Переплет Твердый переплет


С этим товаром покупают:

Світлотиск. Поезії / Переклав з нім. Сергій Жадан, 978-617-614-076-4, Пауль Целан - фото
Пауль Целан
Світлотиск. Поезії / Переклав з нім. Сергій Жадан
70 грн. 63 грн.
Летняя распродажа

Другие книги автора:

Розбійник, 978-966-2355-66-6, Роберт Вальзер - фото
Роберт Вальзер
Розбійник
78 грн.
Купить

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей:

Лавка Бабуїн
2015-02-26
"Прогулянка" Роберта Вальзера у перекладі Юрія Андруховича - один із коштовних прикладів вчасного перекладу якісної європейської сучасної прози українською.
5/5

-

Авторизация

Забыли пароль?

Регистрация

Регистрация

Вход через социальные сети

Принимаем к оплате на сайте и в офисе


-

Корзина

Ваша корзина пуста
Оформить заказ
Оформить заказ
 


Книга тижня - Місто

​7% знижки на 7 днів

Створене у 1927 році, «Місто» є першим урбаністичним романом в український літературі. Новаторство Валер’яна Підмогильного — в тому, що Київ також постає у творі одним із його героїв: саме вплив міста визначає долю Степана, головного героя книги. Цю думку поділяє й ілюстратор книжки Максим Павлюк.

Замовити тут - http://bit.ly/2uyoM28

 

 

Примите в подарок. Просто так. 

Украинка по происхождению, известный знаток Стамбула, журналист, блогер и кулинар  Василиса Йилмаз (ака Стамбулка) написала не просто гастрономический путеводитель по городу, а книгу, благодаря которой вы почувствуете себя в Стамбуле как дома.

.

Электронную версию книги (пока еще не появилась бумажная) примите в подарок. К осени, теплому пледу  и мечтам о путешествиях в теплые страны - это то, что нужно. Книги на двух языках автор выложила для вас на сайте www.stambulka.com и рекомендует  загружать  в максимальном качестве, чтобы в полной мере насладиться фотографиями Джулии Вебер, сделаными специально для этого проекта.