Здравствуйте! Запрашиваемый товар в данное время отсутствует.

Катерина Білокур: мистецька заповідь (Нет на складе)


Цена: 2600 грн.
Артикул: 202844
Родовід

Описание товара: "Катерина Білокур: мистецька заповідь (Нет на складе)"


7 грудня 2010 року виповнюється 110 років від дня народження геніальної дочки українського народу. Народного художника України Катерини Василівни Білокур.

Нарідилась вона в бідній селянській сім'ї в селі Богданівка Яготинського р-ну. Тут вона прожила своє складне, наповнене злиднями і муками творчості життя, тут вона самотужки досягла вершин мистецької майстерності. Померла Катерина Білокур 10 червня 1961 року і покоїться у рідній землі, уславленої нею Богданівки.

Майже пів століття минуло від часу, коли пішла у вічність Катерина Василівна Білокур, а магія її творчості міцно тримає нас у полоні величі її духовного спадку. Шанувальники таланту художниці донині прагнуть осягнути, розгадати таємниці її життя і творчості, зрозуміти, якими чарами вона володіла, як змогла, подолати всі перешкоди і труднощі, стати ХУДОЖНИКОМ.

На її полотнах вічно квітнуть півонії і мальви, жоржини і троянди, маки і чорнобривці, калина, тюльпани, флокси, плетуться за дерев'яним тином кручені паничі, духмяно пахнуть яблука і виноград, зріє цар-колос жита іпшениці. Всі ці одвічні символи рідної української природи на її полотнах постають піднесено прекрасними і одухотворенішеми, ніж у реальному житті. Ці квіти – символи, що уособлюють одвічну Гармонію і Красу. Їх вона називала очима Землі, сутністю живої природи.

Своїм життям і творчістю вона заповідала безмежно любити рідну землю, бачити і розуміти її неповторну красу, невтомно йти до своєї великої мети, долаючи труднощі і перешкоди.

Цей альбом – свідчення нашої безмежної вдячності і шани великому Художнику, яким є Катерина Білокур.КАТЕРИНА БІЛОКУР: мистецька заповідьКАТЕРИНА БІЛОКУР: мистецька заповідьКАТЕРИНА БІЛОКУР: мистецька заповідьКАТЕРИНА БІЛОКУР: мистецька заповідьКАТЕРИНА БІЛОКУР: мистецька заповідьКАТЕРИНА БІЛОКУР: мистецька заповідьКАТЕРИНА БІЛОКУР: мистецька заповідьКАТЕРИНА БІЛОКУР: мистецька заповідьКАТЕРИНА БІЛОКУР: мистецька заповідь


Характеристики товара:
ISBN 978-966-7845-66-7
Страниц 200
Формат 250 х 310 мм

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: