Як писали класики


Цена: 105 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
26.04.2018 г.
Артикул: 550932
Pabulum

Описание товара: "Як писали класики"

Серед визнаних письменників є ті, котрі вирішили поділитися секретами свого успіху й написали книжки про те, як писати добре. Це видання підсумовує погляди на художню творчість мегапопулярних Агати Крісті, Джорджа Орвелла, Рея Бредбері, Курта Воннегута, а також ближчих до нас у часі Мілана Кундери, Маріо Варгаса Льйоси та Умберто Еко. Чому вони писали? Як вони писали? Й чому насправді вони стали успішними? Це збірка практичних порад, котрі підтверджені визнанням читачів на усіх континентах.

Ростислав Семків: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Ростислав Семків
ISBN 978-966-97615-0-7
Страниц 240
Переплет Интегральный


С этим товаром покупают:

Кімната для печалі, 978-617-614-148-8, Андрій Любка - фото
Андрій Любка
Кімната для печалі
110 грн.
Дорога святого Якова, 978-617-679-393-9, Дзвінка Матіяш - фото
Дзвінка Матіяш
Дорога святого Якова
160 грн.

Другие книги автора:

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей:

Нелли Самикова
2016-12-16
Отличная книга. Не нагроможденная словами, есть свободное пространство, что позволяет и отдохнут от информации и лучше воспринять ту что преподносят. А все эти подчёркивания и обведения слов делают книгу живой.
5/5

-

Авторизация

Забыли пароль?

Регистрация

Регистрация

Вход через социальные сети

Принимаем к оплате на сайте и в офисе


-


Книга тижня - "Народжені бігати"

7% знижки на 7 днів

З 09.04 по 15.04

Захопливі пригоди, описані у книжці, надихнуть вас на власні спортивні рекорди й переконають, що можливості людини — безмежні.

Прагнучи відродити мистецтво руху, з наукових лабораторій Гарварду автор вирушає в Північну Америку, до індіанського народу тараумара, представники якого без відпочинку долають навіть 80-кілометровий марафон. Біг, як і все, що ми любимо, все, що сентиментально називаємо пристрастями і бажаннями, — це й справді спадкова необхідність, закодована в наших генах. Ми народилися, щоб бігти. Ми народилися, бо бігли. Усі ми — люди, які бігають.

Замовити тут 

 

Примите в подарок. Просто так. 

Украинка по происхождению, известный знаток Стамбула, журналист, блогер и кулинар  Василиса Йилмаз (ака Стамбулка) написала не просто гастрономический путеводитель по городу, а книгу, благодаря которой вы почувствуете себя в Стамбуле как дома.

.

Электронную версию книги (пока еще не появилась бумажная) примите в подарок. К осени, теплому пледу  и мечтам о путешествиях в теплые страны - это то, что нужно. Книги на двух языках автор выложила для вас на сайте www.stambulka.com и рекомендует  загружать  в максимальном качестве, чтобы в полной мере насладиться фотографиями Джулии Вебер, сделаными специально для этого проекта.