Електротранспорт України


Цена: 358 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
22.01.2019 г.
Артикул: 261556
Варто

Описание товара: "Електротранспорт України"

Енциклопедичний путівник "Електротранспорт України" є першим комплексним дослідженням історії міського електротранспорту — трамваю, тролейбусу, метрополітену, фунікулеру — за весь період його існування в містах України.
Структурно книга складається з чотирьох частин: короткого історичного нарису; довідкового розділу зі змалюванням електротранспортних систем 55 міст України та міжміської траси в Криму, впорядкованих за абеткою, з якого можна дізнатися про те, як працював електротранспорт країни з початку його функціонування за імперських часів, потім у міжвоєнні роки, період окупації, після війни, у другій половині ХХ століття і у наш час; розділу, що присвячений 23 містам, де електротранспорт проектували, але плани не втілили у життя; підсумкового аналізу сучасного стану міського електротранспорту та окреслення перспектив його розвитку.
Авторський колектив енциклопедичного путівника представлено відомими фахівцями, які багато років займаються вивченням історії міського електротранспорту. Це дослідники з трьох країн: Сергій Тархов (Росія) — автор та співавтор 12 книг та безлічі статей з транспортної тематики, Кость Козлов (Україна) — співавтор фундаментальної праці "Київський тролейбус " та Ааре Оландер (Естонія) — автор семи книг, присвячених історії електротранспорту в СРСР, Естонії та Росії.
Книга містить близько 450 архівних та сучасних фотографій трамваїв та тролейбусів на тлі історичної забудови українських міст, в тому числі 96 фотографій, що складають кольоровий блок. Головний подарунок читачам — 135 картосхем, які ілюструють маршрутні мережі електротранспорту в історичному розвитку, виконаних у масштабі з урахуванням прив'язки до географічної карти кожного міста.
Путівник стане у нагоді не лише любителям електротранспорту, але й усім, хто цікавиться історією і географією України.

Кость Козлов: Все книги автора
Ааре Оландер: Все книги автора
Сергій Тархов: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Кость Козлов, Ааре Оландер, Сергій Тархов
ISBN 978-966-2321-11-1
Страниц 912
Переплет Мягкая обложка


С этим товаром покупают:

Бизнес и бизнесмены, 978-966-2321-15-9, Михаил Кальницкий - фото
Михаил Кальницкий
Бизнес и бизнесмены
161 грн.
Два дня из истории Киева, 978-966-2321-10-4, Стефан Машкевич - фото
Стефан Машкевич
Два дня из истории Киева
143 грн.

Другие книги автора:

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: