Капітал в XXI столітті


Цена: 350 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
21.02.2019 г.
Артикул: 531114
Наш Формат

Описание товара: "Капітал в XXI столітті"

Книгу «Капітал у XXI столітті» французького економіста Тома Пікетті названо книгою року за версією Financial Times, бестселером New York Times, а у світі продано уже понад два мільйони примірників.

Тематика книги
Економіка, фінанси, політика, бізнес, розвиток, капітал, нерівність, суспільство

Про книгу
Кому буде належати світ наприкінці XXI століття? Якими є механізми накопичення і перерозподілу багатства у світі? Чи мав рацію Карл Маркс, обіцяючи «неминучу загибель» капіталізму? На ці та інші запитання автор шукає відповіді у книзі. Пікетті жодним чином не претендує на беззаперечність своїх ідей. На прикладі Європи і США він розглядає концепції розвитку капіталу від ХVІІІ століття й до сьогодні. Усі свої ідеї підкріплює розрахунками, елементарними та усім зрозумілими формулами, навіть прикладами з класичного та сучасного мистецтва.

Для кого книга
Книга буде корисною підприємцям, економістам, держчиновникам, а також усім, кому цікаво зрозуміти причини економічної нерівності, яка, безумовно, є і в українському суспільстві.

Чому ця книга
Пікетті не просто вивчає закони, здатні впливати на збільшення прірви між найбагатшими і найбіднішими, - він пропонує власні радикальні методи зупинення цієї «нескінченної спіралі». І це саме те, що сьогодні може знадобитися Україні. Питання, які піднімає автор, зрозумілі читачеві, не знайомому з економічною абеткою.

Томас Пикетти: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Томас Пикетти
ISBN 978-617-7279-52-4
Страниц 696
Переплет Суперобложка


С этим товаром покупают:


Другие книги автора:

COOL!s.png
Капитал в XXI веке, 978-5-91103-271-5, Томас Пикетти - фото
Томас Пикетти
Капитал в XXI веке
518 грн.
Купить

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: