12 правил життя. Як перемогти хаос


Цена: 195 грн. 176 грн.
Предзаказ 10%

Заказать
Книгу можно для Вас заказать.
Работа с заявкой займет от 14 до 30 дней.
Артикул: 753862
Наш Формат

Описание товара: "12 правил життя. Як перемогти хаос"

ТЕМАТИКА

Саморозвиток, психологія.

ПРО КНИЖКУ

Чесноти не можна підмінити толерантністю, а відсутність чітких моральних ідеалів пояснити повагою до думки інших, переконує канадський психолог Джордан Пітерсон.  За його словами, людям потрібна система цінностей, яка допомагає наповнити життя сенсом, боротися із безнадією, відчаєм та хаосом.

Кілька років тому Пітерсон почав активно спілкуватися на популярному сервісі Quora. Якось у відповідь на запитання одного з користувачів «Що найкориснішого про життя мусить знати кожен?» він описав правила, якими має керуватися людина. Ці правила стали надзвичайно популярними, а його лекції та виступи спровокували  серйозну суперечку в інтелектуальних колах світу.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Книжка для всіх, хто цікавиться соціальними процесами, і тим, як вони впливають на наше життя.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

У пропонованій книжці Пітерсон представляє свої контроверсійні ідеї у вигляді мотиваційних порад, підкріплюючи їх аргументами з біології, літератури, міфології, психології. Автор критикує покоління “двотисячних” за нігілізм, наголошує на розвитку індивідуальності, а також переконує — головне правило життя полягає у тому, що кожна людина мусить узяти на себе максимально посильну відповідальність за власне життя, суспільство і світ.

ПРО АВТОРА

Джордан Пітерсон — професор психології, клінічний психолог. Викладав у Гарвардському університеті. Зараз працює в Університеті Торонто. Автор наукових праць про природу креативності та особистість людини.

Джордан Пітерсон: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Джордан Пітерсон
ISBN 978-617-768-232-4
Страниц 320
Переплет Твердый переплет
Формат 155 х 235 мм

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: