Суспільство Нейтральних територій


Цена: 120 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
24.04.2017 г.
Артикул: 567950
Люта Справа

Описание товара: "Суспільство Нейтральних територій"

Ця книжка про прості, але глибинні складові нашого життя. Не претендуючи на точні формулювання, автор звертається до інтуїції як інструмента визначення частки правди й неправди у вчинках і думках. 
 
Автор робить спробу окреслити шляхи людства у майбутнє через усвідомлення історії, осмислення сьогодення й мрії про майбутнє. Для цього він вводить поняття Нейтральної території як способу існування ідей і делегування як засобу існування Нейтральних територій.
 
У книжці наголошено, що для успіху позитивного, прогресивного розвитку суспільства головним елементом суспільних відносин має бути моральність вчинків, а її основою — Божі Заповіді.
 

Володимир Колінько: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Володимир Колінько
ISBN 978-617-7420-16-2
Страниц 448
Переплет Мягкая обложка
Формат 210 х 160 х 26 мм

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей:

Андреус
2017-04-03
Звісно, порівнювати не можна. Але це моє особисте порівняння, тому можна:) Ця Книга має стати українським "Atlas Shrugged". Тільки важить вона більше, бо персонажі в ній не вигадані, а живуть поряд з нами і створюють Нейтральні Території. Не для себе, але для всіх. Читайте і надихайтесь:)
5/5
Бабуїн
2017-04-03
Ця людина викликає щире захоплення. Ви знаєте Їжачка в тумані, Балерину на Стрітенській, Пейзажку, таку, яка нас тішить останні декілька років, Пам'ятник столичному інтелігенту... всіх не перелічити.. За цим всім стоять чиїсь первісні задум та рішення. І це - автор книги "Суспільство нейтральних територій" - Володимир Колінько. Не претендуючи на точні формулювання, автор говорить про прості, але глибинні складові нашого життя, звертаючись до інтуїції, як інструмента визначення частки правди й неправди у вчинках і думках. «Перші роздуми щодо Нейтральних територій виникли в мене за часів, коли громадські активісти Києва спочатку боронили від забудови територію Пейзажної алеї, а потім перетворювали її на витвір мистецтва. Я звернув увагу на те, що Пейзажна алея народилася, як ідея простору, що має належати всім киянам, але нікому конкретно. Туди люди приносили свої мрії й втілювали їх у життя. За роки боротьби багато чиновників намагалися приватизувати Пейзажну алею, пов’язуючи її існування виключно з власними зусиллями. Пізніше так само намагалися вчинити й деякі активісти, гіперболізуючи розмір свого внеску в створення Пейзажної алеї. Але ні в тих, ні в інших нічого не вийшло». Це дуже гарна книга. Радимо усім, хто думає та дбає про своє місто.
5/5

-

Авторизация

Забыли пароль?

Регистрация

Регистрация

Вход через социальные сети

Принимаем к оплате на сайте и в офисе


-


Книга тижня - "Ловитва невловного птаха"

​7% знижки на 7 днів

Книга про життя Григорія Сковороди

У цій книзі на основі багатого джерельного матеріалу подано біографію українського філософа й богослова Григорія Сковороди (1722–1794). Утім, це не лише життєпис видатної людини – тут постає яскравий образ України XVIII століття. Одинадцять розділів книги, в яких змальовано життя Сковороди, обрамлені двома окремими сюжетами – Prelude та Finale, що покликані надати біографії Сковороди якомога більшої глибини, а також показати його першорядну роль в українській духовній традиції.

Замовити - http://bit.ly/2nYA3FV

 

Примите в подарок. Просто так. 

Украинка по происхождению, известный знаток Стамбула, журналист, блогер и кулинар  Василиса Йилмаз (ака Стамбулка) написала не просто гастрономический путеводитель по городу, а книгу, благодаря которой вы почувствуете себя в Стамбуле как дома.

.

Электронную версию книги (пока еще не появилась бумажная) примите в подарок. К осени, теплому пледу  и мечтам о путешествиях в теплые страны - это то, что нужно. Книги на двух языках автор выложила для вас на сайте www.stambulka.com и рекомендует  загружать  в максимальном качестве, чтобы в полной мере насладиться фотографиями Джулии Вебер, сделаными специально для этого проекта.