Чудовий ранок. Як не проспати життя


Цена: 192 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
25.04.2018 г.
Артикул: 571880
Наш Формат

Описание товара: "Чудовий ранок. Як не проспати життя"

Книжка коуча Гела Елрода отримала понад півтори тисячі п’ятизіркових відгуків на Amazon.com від читачів з усього світу. Вона допоможе виробити корисні звички і продуктивно використовувати ранковий час.

ТЕМАТИКА
Селфмейд, мотивація, психологія особистості, поведінка, звички, тайм-менеджмент.
ПРО КНИЖКУ
Ми звикли ділити людей на дві категорії — «жайворонків» та «сов». Але Гел Елрод переконаний в іншому. За допомогою методу «Чудовий ранок» кожен зможе не лише прокидатися вдосвіта без надмірних зусиль, а й встигати значно більше, ніж міг до того. Метод уже допоміг десяткам тисяч людей у всьому світі.
ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Для усіх, хто хоче більше встигати, краще почуватися й реалізувати власний потенціал. Ця книжка – абсолютно для кожного.
ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
З книжки ви дізнаєтеся, як перша година дня визначає ваш успіх. Вона допоможе вам знизити рівень стресу, підвищити продуктивність, поліпшити загальний стан здоров’я та нарешті почати жити так, як ви завжди мріяли.
ПРО АВТОРА
Гел Елрод — американський бізнесмен, коуч та автор серії бестселерів «Чудовий ранок» для представників різних професій. У 20 років потрапив в автомобільну аварію, де зламав 11 кісток і впав у кому. Лікарі казали, що він навряд колись зможе ходити, однак згодом Гелу вдалося навіть пробігти ультрамарафон. Сьогодні Елрод виступає з промовами по всьому світу, веде подкаст «Досягни своїх цілей» та записує музику в стилі хіп-хоп.

Хэл Элрод: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Хэл Элрод
ISBN 978-617-7513-22-2
Страниц 176
Переплет Твердый переплет
Формат 140 х 210 мм


С этим товаром покупают:

HIT!.png
Як писали класики, 978-966-97615-0-7, Ростислав Семків - фото
Ростислав Семків
Як писали класики
105 грн.
Дорога святого Якова, 978-617-679-393-9, Дзвінка Матіяш - фото
Дзвінка Матіяш
Дорога святого Якова
160 грн.

Другие книги автора:

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: