Дружба ее формы, испытания и дары


Цена: 74 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
12.12.2018 г.
Артикул: 125229
Дух і Літера

Описание товара: "Дружба ее формы, испытания и дары"

Цю збірку складають матеріали щорічної міжнародної конференції «Успенські читання», що проходила у Києві 2007 року.
Дружба – це те, що сучасний світ настирно виганяє за свої межі і без чого він не може існувати, піднімаючи людину до висот жертвенної, самозреченої любові – бо «не має більше тої любові, коли хтось положить душу свою за друзі свої» Іоан 15:30), – вона разом з тим дарує відчуття підтримки, радість, впевненість, надію. Вона залучає людину до кола довірених Божих обранців: «Я назвав вас друзями, тому що сказав вам все, що чув від Отця Мого», – сказав Христос (Иоан.15:15).
Своїми враженнями про дружбу діляться богословии, філософи, філологи, історики: Митрополит Мінський і Слуцький Філарет, архиєп. Полтавський і Кременчуцький Філіп, архиєп. Іван Юркович, о. Михаїл Аксьонов-Меєрсон, о. Михаїл Ван Парейс, о. Антоній Ламбрехтс, о. Володимир Зелінський, Ізабель де Андіа, Олена Глазова, Ірина Багратіон-Мухранелі, Катажина Перейра, Марек Кіта, Антуан Аржаковський, Надія Нікітенко, Віктор Малахов, Костянтин Сігов, Микола Еппле, Віталій Даренський. Збірник доповнений матеріалами, присвяченими пам’яти тих, хто пішов із життя: В.С.Горського та М.М. Косицького. Рубрика «Зі спадку» познайомить читача з маловідомою статтею С.С. Аверинцева і надасть нові матеріали про М.О. Полторацького.
Книга призначена для всіх, хто цікавиться різноманітними галузями гуманітарних знань, особливо для викладачів і студентів духовних і світських закладів.

Характеристики товара:
ISBN 978-966-378-088-7
Страниц 451
Переплет Твердая обложка
Формат 60х84/16

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: