Здравствуйте! Запрашиваемый товар в данное время отсутствует.

Етичне послання Нового Завіту (Нет на складе)


Цена: 50 грн.
Артикул: 125178
Дух і Літера

Описание товара: "Етичне послання Нового Завіту (Нет на складе)"

Ця книга – один з найкращих у Європі підручників з християнської етики. Вперше українською мовою з’являється викладення засад християнської етики на такому високому науково-бібліїстичному рівні. Дослідження всесвітньо відомого католицького богослова, професора новозавітної екзегези Вюрцбурського університету, враховує всі важливі досягнення біблійної науки за останній час та є за своїм характером науково-популярною працею. Автор розглядає питання етики Нового Завіту і широкого кола пов’язаних з нею проблем – екзегетичних, філософських, соціальних, побутових. Книга складається з двох частин. У першій досліджуються етичні вимоги самого Ісуса Христа, у другій – ставлення до них перших християн та втілення цих вимог у життя ранньохристиянської спільноти.
Книга Рудольфа Шнакенбурга була створена як підручник християнської етики і рекомендована викладачам середніх та вищих навчальних закладів.

“Мені хотілося б залишитися вірним стилеві “підручника”. Не претендуючи на довершеність і внесення остаточної ясності, він має прислужитися кожному, хто хоче довідатися про етос Ісуса та ранніх християн і орієнтуватися на нього. Подальші ж дослідження мають тривати – ми завжди “в дорозі”. Всі наші знання залишаються недосконалими; лише “коли настане досконале, недосконале зникне” (1 Кор. 13, 10)”. (Р. Шнакенбург)

Рудольф Шнакенбург: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Рудольф Шнакенбург
ISBN 966-378-003-7
Страниц 340
Переплет Твердая обложка
Формат 60х84/16


Другие книги автора:

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: