Ігноруйте!


Цена: 200 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
20.02.2019 г.
Артикул: 727711
#книголав

Описание товара: "Ігноруйте!"

Як дати раду незмінним супутникам батьківства ниттю, рюмсанню та вередуванню? Одна з провідних американських експерток з виховання, докторка Кетрін Перлман має просте та революційне рішення: ігнорувати їх!

Це видання базується на процесі виховання дітей, що засноване на чотирьох етапах. Поєднуючи високоефективні стратегії з перевіреними часом підходами, Перлман навчає батьків вдосконалювати поведінку, замість повторювати дії, що не змінюють ситуацію або погіршують її.

«Ігноруйте!» допомагає зрозуміти, як перестати торгуватися, сперечатися та вмовляти дітей, щоб не заохочувати примхи. Ця книжка навчить уникати боротьби за владу, не використовувати увагу як винагороду за неправильну поведінку, використовувати ефективні методи коригування поведінки, щоб знизити частоту або усунути проблеми поведінки. «Ігноруйте!» справжній посібник для знесилених батьків. Це повна мудрості, підказок, сценаріїв і заохочення програма батьківства, яка поверне радість виховання.

Інтернет-магазин "Лавкабабуїн" приймає  та виконує замовлення у визначений термін. Ціна оптимальна, доставка поштою і кур'єром по Києву.

Кетрін Перлман: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Кетрін Перлман
ISBN 978-617-7563-46-3
Страниц 240
Переплет Твердый переплет
Формат 60*9016

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: