Здравствуйте! Запрашиваемый товар в данное время отсутствует.

Lingva Inkognita (Нет на складе)


Цена: 164 грн.
Артикул: 726809
Виват

Описание товара: "Lingva Inkognita (Нет на складе)"

 

Кожною з багатьох іноземних мов Віталій почав говорити за 2-3 тижні. Його метод і практика викладання доводять: за правильних умов такий результат доступний кожному. Він зміг перевести свої «унікальні» здібності в доступну та ефективну методологію і тепер прагне поділитись цим з якомога більшою кількістю людей. З цією книгою ви отримаєте можливість нарешті почати розуміти та говорити іноземною мовою швидко та без надзусиль.

Цитата:Я впевнений, що не маю особливих здібностей, просто знаю, як засвоювати мови правильно. 20 років поспіль мої поради допомагають всім, хто готовий довіряти і працювати

Про Автора: Відомий психолінгвіст, поліглот, Заступник Голови Асоціації інноваційної та цифрової освіти, автор наймасовішого освітнього проекту України «Lingva.Skills» (понад 2,5 млн офіційних заявок на вивчення англійської мови від українців, на порталі проекту користувачі вже виконали понад 70 млн вправ).

Протягом двадцяти років викладає п’ять іноземних мов: англійську, німецьку, французську, італійську та іспанську. За цей час йому вдалось «розговорити» декілька тисяч учнів, навіть тих, хто вважав себе "безнадійними". Різних за віком та з різних сфер: бізнесменів і державних службовців, викладачів і лікарів, студентів і школярів.

 

 

Віталій Зубков: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Віталій Зубков
ISBN 978-966-942-762-5
Страниц 208
Переплет Твердый переплет
Формат 163х235 мм

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: