Момент Еврики. Ага-реакції, творчий інсайт і мозок


Цена: 268 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
20.09.2018 г.
Артикул: 587069
Наш Формат

Описание товара: "Момент Еврики. Ага-реакції, творчий інсайт і мозок"

Звідки беруться неймовірні ідеї? Що відбувається в людському мозку під час пошуку варіантів розв’язання проблеми? Як формуються інсайти і як можна збільшити шанси на їх виникнення?

У книжці «Момент еврики» Джон Куніос і Марк Біман пояснюють, як саме виникають ідеї і що їх стимулює. Ви дізнаєтесь, як різні життєві обставини та умови впливають на те, чи приходить до вас осяяння, а також — чи корисне воно і як краще його задіяти.

"Потужна подорож прямісінько всередину людського розуму, яка допомагає осягнути ці дивовижні й невловимі моменти інсайтів і зрозуміти, як ми можемо збільшити частоту їхньої появи". – Адам Ґрант,професор Вортонської школи бізнесу, автор бестселерів за версією The New York Times.

Книжка виходить за рамки стандартних наукових принципів, щоб запропонувати по-справжньому креативні методи для реалізації вашого творчого потенціалу. Автори наводять переконливі історії з життя, щоб проілюструвати, як моменти ага-реакцій можуть бути ключовими факторами вашого життя. Завітайте на вечерю з Христофором Колумбом, зіграйте у бейсбол з режисером мультфільмів Діснея (Піксар), постійте за кулісами на концерті Елвіса, та багато іншого.

Джон Куніос: Все книги автора
Марк Біман: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Джон Куніос, Марк Біман
ISBN 978-966-97639-2-1
Страниц 368
Переплет Твердый переплет
Формат 145х215 мм
Переводчик Ілона Вінничук

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: