Навчитися вчитися. Як запустити свій мозок на повну


Цена: 175 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
20.02.2019 г.
Артикул: 726778
Наш Формат

Описание товара: "Навчитися вчитися. Як запустити свій мозок на повну"

Ви математик чи гуманітарій? Професорка Барбара Оклі переконує, що таких класифікацій не існує. Кожна людина  має внутрішній потенціал, щоб засвоїти будь-які знання. Головне — навчитися вчитися й запустити свій мозок на повну. Навіть більше, одноманітний і цілеспрямований рух до розв’язання проблеми — не завжди найкращий шлях. Інколи варто зробити крок назад, щоб поглянути на завдання з іншого боку, запустити свою креативність, навіть якщо ви працюєте над розв’язанням математичної задачі.

 Книжка призначена для найширшого кола читачів: для усіх, хто прагне до саморозвитку; для викладачів, батьків, студентів; для тих, кому важко вчитися взагалі, а особливо для тих, хто ненавидить математику й природничі науки.  

Авторка пропонує різноманітні лайфхаки та інструменти, які допоможуть швидко й ефективно запам’ятовувати інформацію, засвоювати будь-які навички: від розуміння складних математичних формул чи наукових концепцій до подолання професійних викликів. А також Барбара Оклі покаже, як зробити навчання простим і захопливим.

  Барбара Оклі — професорка інженерних наук Оклендського університету, авторка популярного курсу на Coursera про те, як навчитися вчитися. Здобула диплом зі славістики у Вашингтонському університеті, служила в армії. Військова служба підштовхнула її до вивчення технічних наук, а згодом — розкриття таємниць мислення.

   Книгу можна купити  в Інтернет-магазині з доставкою по Києву та Україні.

Барбара Оклі: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Барбара Оклі
ISBN 978-617-7552-87-0
Страниц 272
Переплет Твердый переплет
Формат 145x215 мм


С этим товаром покупают:

COOL!s.png
Кролик, який хотів заснути, 978-617-7395-97-2, Карл-Йохан Форссен Эрлин - фото
Карл-Йохан Форссен Эрлин
Кролик, який хотів заснути
128 грн.

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: