Планета Pixar. Моя неймовірна подорож зі Стівом Джобсом у створення історії розваг


Цена: 291 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
24.10.2018 г.
Артикул: 599832
Наш Формат, #книголав \ Серия: Полиця нон-фікшн

Описание товара: "Планета Pixar. Моя неймовірна подорож зі Стівом Джобсом у створення історії розваг"

Книга здобула нагороду AMAZON BEST BOOK 2016 у категорії «Бізнес і лідерство», визнана однією з найкращих книг у FORTUNES FAVORITE BOOKS LIST, а у 2017 році отримала звання AXIOM AWARDS SILVER MEDALIST

«Планета PIXAR. Моя неймовірна подорож зі Стівом Джобсом у створення історії розваг» - це захоплива історія про те, як невелика графічна студія перетворилася на одну з найпотужніших голлівудських компаній.

На сторінках цієї книжки ви дізнаєтеся про дружбу й співпрацю Лоуренса Леві та Стіва Джобса, проникнетеся атмосферою Кремнієвої долини та Голлівуду, зазирнете всередину компаній Pixar та Disney і повязаних із ними юридичних фірм та інвестиційних банків.

Ця книжка про те, що за готовим продуктом, який ми тримаємо в руках, завжди стоїть кропітка праця багатьох людей. Чи то книжка, чи новий ґаджет, а чи мультфільм - ми бачимо тільки кінцевий результат. А ця історія пропонує нам зазирнути за лаштунки побаченого та дізнатися, з кого та з чого складаються всі ці чудові речі.

Творчі імпульси й вимоги реального світу, креативні ідеї та комерційні ризики, а також безліч паралелей, що стосуються всіх аспектів сучасного життя, подорож в історію злету студії Pixar буде насиченою, багатогранною і неймовірно цікавою!

Лоуренс Леві: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Лоуренс Леві
Серия Полиця нон-фікшн
ISBN 978-617-7563-00-5
Страниц 400
Переплет Твердый переплет

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: