Pluspunkt Deutsch A2 KB


Цена: 419 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
27.03.2019 г.
Артикул: 237260
Cornelsen

Описание товара: "Pluspunkt Deutsch A2 KB"

PluspunktDeutsch – серія підручників для дорослих, яка поєднує в собі розмовний курс німецької мови з основами лексики для ділового спілкування.

Кожен підручник складається з 7 тематичних розділів, які містять збалансовану кількість вправ на граматику, лексику, аудіювання, розмовну мову, читання та письмо.

Після кожних 3-4 розділів – розділ на повторення, що дозволяє повторити та закріпити пройдений матеріал.

В кінці підручника – довідник з граматики та фонетики, таблиця сильних дієслів, тексти до аудіо завдань, словник до розділів підручника та картки до мовленнєвих завдань.

Робочий зошит містить вправи на закріплення знань, отриманих на занятті, список слів до кожного розділу. В кінці зошита – відповіді до всіх завдань та тексти до вправ на аудіювання.

PluspunktDeutsch  B1/2 – це нова частина  підручника для молоді та дорослих, яка завершує рівень В1. В комунікативному курсі PluspunktDeutsch  увага приділяється розвитку навичок спілкування із застосуванням ділової лексики. Тематика цього підручника цікава та актуальна: організація відпочинку та туристичні подорожі, професійне життя, пошук нової роботи та організація власного бізнесу, значення здорового способу життя для досягнення життєвого успіху, сучасне політичне та суспільне життя Німеччини.

Підручник складається з 6 тематичних розділів, які містять збалансовану кількість вправ на відпрацювання граматики, лексики, навичок аудіювання, розмовної мови, читання та письма.

Після кожних 3-х розділів знаходиться розділ на повторення, що дозволяє перевірити засвоєння  матеріалу.

В кінці підручника є  довідник з  граматики та фонетики, таблиця сильних дієслів, тексти до аудіо-завдань, словник до розділів підручника та картки до мовленнєвих вправ, а також приклад іспиту Deutschtestfϋr Zuwanderer рівня В1.

Робочий зошит містить вправи на закріплення знань, отриманих на занятті, список слів до кожного розділу. В кінці зошита – відповіді до всіх завдань та тексти до вправ на аудіювання.

Joachim Schote: Все книги автора
Friederike Jin: Все книги автора
Jutta Neumann: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Joachim Schote, Friederike Jin, Jutta Neumann
ISBN 9783060242887
Страниц 252


Другие книги автора:

Pluspunkt Deutsch B1 Handreichungen fur den Unterricht, 9783060242948, Joachim Schote, Friederike Jin, Friederike Jin Joachim Schote - фото
Joachim Schote, Friederike Jin, Friederike Jin Joachim Schote
Pluspunkt Deutsch B1 Handreichungen fur den Unterricht
467 грн.
Купить
Orientierungskurs HRU, 9783060200153, Joachim Schote - фото
Joachim Schote
Orientierungskurs HRU
155 грн.
Купить

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: