Сила волі. Шлях до влади над собою


Цена: 203 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
19.09.2018 г.
Артикул: 576079
Наш Формат

Описание товара: "Сила волі. Шлях до влади над собою"

Книжка «Сила волі. Шлях до влади над собою» відомого американського психолога, викладачки Стенфордського університету Келлі Макґоніґал стала  світовим бестселером.

ТЕМАТИКА
Психологія, мотиваційна література, селфмейд, саморозвиток, поведінка, звички

ПРО КНИЖКУ
Мова, література, математика, фізика, хімія. А що було б, якби у школах та університетах нас вчили розвивати силу волі? Наскільки успішнішими ми могли б стати? Келлі Макґоніґал допомогла тисячам людей змінитися: кинути пити чи курити, пробігти марафон, зайнятися спортом, створити власний бізнес, налагодити стосунки в сім’ї тощо. Свою методику вона узагальнила в цій книжці.

Авторка з наукового боку показує, як влаштовано наше мислення, чому ми уникаємо змін і сповна не використовуємо власний потенціал. Але, окрім теорії, Макґоніґал подає безліч фактів і цікавих прикладів. Та найбільша перевага книжки — це вправи. Виявляється, завдяки ним мозок можна натренувати, як м’язи.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Для тих, хто любить ставити цілі, але через брак сили волі так і не досягає їх.


ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Основою книжки став курс «Наука сили волі», який Келлі Макґоніґал викладає в Стенфордському університеті. Професорка вдало поєднала цікаві факти про те, як функціонує наш мозок, із вправами, які тренують силу волі. Ви довідаєтеся, чому в стресовій ситуації тягнетеся за цукеркою та «провалюєте» більшість планів на рік.


ПРО АВТОРА

Келлі Макґоніґал — відомий американський психолог та письменниця. Викладає в Стенфордському університеті та консультує неприбуткові організації. Макґоніґал стала однією з перших учених, які започаткували галузь «наукової допомоги». Вона вважає своїм завданням трансформувати здобутки психології та неврології в практичні стратегії, які допомагатимуть людям покращити їхнє життя. Авторка трьох книжок із психології та однієї з йоги, яку також викладає.

Келли Макгонигал: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Келли Макгонигал
ISBN 978-617-7513-32-1
Страниц 264
Переплет Твердый переплет
Формат 140х210 мм


С этим товаром покупают:

 Забагато щастя, 978-617-679-329-8, Элис Манро - фото
Элис Манро
Забагато щастя
116 грн.

Другие книги автора:

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: