Сумасшедшая история


Цена: 79 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
27.02.2019 г.
Артикул: 596053
Саммит-Книга

Описание товара: "Сумасшедшая история"

Ви тримаєте в руках мемуари незвичайної людини, бестселер, який до моменту видання книги прочитали в електронному вигляді вже більше 100 000 чоловік. Життя автора сповнена злетів і падінь, перемог і розчарувань, дружби і зради, які дуже барвисто і емоційно описані в книзі.
Дане життєпис не претендує на «історичність». Це просто захоплююча розповідь про те, як безпритульний хлопчисько став одним з найвідоміших в Україні бізнесменів і політиків. Але головне - про простих і добрих людей, які зустрілися йому на життєвому шляху, про «ангелів на землі», простягнувши йому руку допомоги в найскладніші життєві часи.
У книзі ви знайдете дуже яскраві і точні спогади автора про зустрічі і філософії головних політичних фігур України, також безліч корисних порад тим, хто готовий, незважаючи ні на що, йти по шляху слави і успіху, і хто хоче відповісти на найголовніші питання, які ставить перед ним саме життя: стати самим собою і повністю реалізувати свій потенціал. Ну і, звичайно, як прожити це життя гідно!
Книга написана в іронічному і одночасно дуже душевному стилі, а її головні герої - досить прості і зрозумілі люди, яких ви часто зустрічаєте на своєму життєвому шляху, але іноді не помічаєте, які вони справді великі в своїх повсякденних вчинках і доброту.

Леонид Черновецкий: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Леонид Черновецкий
ISBN 978-617-7560-34-9
Страниц 232
Переплет Твердый переплет


Другие книги автора:

Сумасшедшая история, 978-966-923-025-6, Леонид Черновецкий - фото
Леонид Черновецкий
Сумасшедшая история
143 грн.
Купить

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: