Здравствуйте! Запрашиваемый товар в данное время отсутствует.

Злет і падіння Третього Райху. Історія нацистської Німеччини. Том 2 (Нет на складе)


Цена: 321 грн.
Артикул: 592146
Наш Формат

Описание товара: "Злет і падіння Третього Райху. Історія нацистської Німеччини. Том 2 (Нет на складе)"

Книжка «Злет і падіння Третього Райху» — це монументальне дослідження найнебезпечніших подій ХХ століття. Нині, коли після закінчення Другої світової війни минуло понад 70 років, нам здається неймовірною та загроза, яку несли у світ Гітлер і його імперія. Багаторічна робота з першоджерелами, особисті спостереження автора за підйомом нацистської Німеччини, 485 тонн документів від Міністерства закордонних справ Німеччини, безліч щоденників, записів телефонних розмов, ретельно збережених німцями, — усе це стало основою масштабної праці Вільяма Ширера. Поєднання особистих спогадів та історичних фактів вирізняє цю книжку з-поміж решти праць, присвячених історії нацистської Німеччини.
У першому томі дослідник подає максимально об’єктивну інформацію про зародження Третього Райху, політичний зліт Гітлера, детально описує всі згубні кроки, які призвели до війни, і зрештою показує, як польська війна переросла у Другу світову.
У другому томі Ширер проводить читача всіма віхами Другої світової війни: подає об’єктивну хроніку перших військових перемог і втрат, аналізує переломний момент у війні, описує «новий порядок», встановлений нацизмом, і з максимальною точністю доводить свою розповідь до падіння Німеччини у вогненну прірву.

 

Уильям Ширер: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Уильям Ширер
ISBN 978-617-7513-86-4
Страниц 600
Переплет Твердый переплет
Формат 155 х 235


Другие книги автора:

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: