Змінюється все. Капіталізм проти клімату


Цена: 180 грн. 162 грн.
Летняя распродажа

Купить
Дата отгрузки товара:
26.07.2017 г.
Артикул: 531113
Наш Формат

Описание товара: "Змінюється все. Капіталізм проти клімату"

Книга канадської журналістки Наомі Кляйн стала не лише абсолютним бестселером, а й увійшла до сотні найважливіших книжок 2014-го року за версією New York Times. «Змінюється все» – переможець премії Hilary Weston Writers’ Trust у жанрі нон-фікшн. На сьогодні існує документальний фільм з однойменною назвою, знятий за книгою.

Тематика книги
Економіка, нон-фікшн, політика, кліматичні зміни, природа, журналістське розслідування

Про книгу
Ця книга не про те, що знають усі. У ній Наомі Кляйн – авторка трьох світових бестселерів – майстерно аналізує те, як великі корпорації та ідеологія вільного ринку блокують і без того непевні спроби боротися з кліматичними змінами. Більше того, Кляйн викриває та відверто критикує багатьох наших так званих рятівників – великі організації «зелених», які автор пов'язує з нафтовими компаніями; мільярдерів типу Річарда Бренсона, які, за її словами, більше обіцяють, ніж роблять.

Для кого книга
Для якнайширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться політикою, економікою, екологією, майбутнім нашої планети та сучасною наукою

Чому ця книга
У цій книзі ви не знайдете жодних повчань і не почуєте голосу моралізаторства. На основі різних думок, культурологічних досліджень та журналістських розслідувань авторка шукає – і знаходить – спосіб вирішити проблеми кліматичних змін та пояснює те, як з нею пов’язана економічна система. Можете забути усе, що ви коли-небудь чули про кліматичні зміни. Ця книга «змінить усе», зокрема і ваше уявлення про них.

Наоми Кляйн: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Наоми Кляйн
ISBN 978-617-7279-30-2
Страниц 480
Переплет Твердый переплет


Другие книги автора:

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей:

Павел Пупышев
2016-08-24
я читал прошлые её книги , которые тогда ещё можно было найти, они мне очень и очень понравились. хорошо хоть перевели новую и её можно легко достать. то что мне нравится так это её массштабный подход про весь мир. книга не про климат, вернее и про него. она про те тонкие причинно следственные связи которые влияют так же и на климат
5/5

-

Авторизация

Забыли пароль?

Регистрация

Регистрация

Вход через социальные сети

Принимаем к оплате на сайте и в офисе


-

Корзина

Ваша корзина пуста
Оформить заказ
Оформить заказ
 


Книга тижня - Місто

​7% знижки на 7 днів

Створене у 1927 році, «Місто» є першим урбаністичним романом в український літературі. Новаторство Валер’яна Підмогильного — в тому, що Київ також постає у творі одним із його героїв: саме вплив міста визначає долю Степана, головного героя книги. Цю думку поділяє й ілюстратор книжки Максим Павлюк.

Замовити тут - http://bit.ly/2uyoM28

 

 

Примите в подарок. Просто так. 

Украинка по происхождению, известный знаток Стамбула, журналист, блогер и кулинар  Василиса Йилмаз (ака Стамбулка) написала не просто гастрономический путеводитель по городу, а книгу, благодаря которой вы почувствуете себя в Стамбуле как дома.

.

Электронную версию книги (пока еще не появилась бумажная) примите в подарок. К осени, теплому пледу  и мечтам о путешествиях в теплые страны - это то, что нужно. Книги на двух языках автор выложила для вас на сайте www.stambulka.com и рекомендует  загружать  в максимальном качестве, чтобы в полной мере насладиться фотографиями Джулии Вебер, сделаными специально для этого проекта.