Здравствуйте! Запрашиваемый товар в данное время отсутствует.

Творча еволюція (Нет на складе)


Цена: 109 грн.
Артикул: 265400
Видавництво Жупанського \ Серия: Лауреати Нобелівської премії

Описание товара: "Творча еволюція (Нет на складе)"

«Якби ця книжка не потрапила мені до рук саме в ту мить, я, можливо, втратив би глузд. Ця книжка трапилася мені, коли інший великий світ розсипався на моїх очах» – писав про Берґсонову «Творчу еволюцію» Генрі Міллер. З’явившись у 1907 році, ця праця справді була сприйнята як інтелектуальний переворот на рівні з Ейнштейновою теорією відносности та вченням Фройда про підсвідомість.
Величезний вплив «Творчої еволюції» на літературу ХХ століття. Життєвий порив, тривалість, становлення, інтуїція, як спосіб пізнання, безперервна творчість – цими ідеями живилися маніфести футуристів, сюрреалістів, кубістів, абстракціоністів, абстрактних експресіоністів, завдяки яким постала література «потоку свідомости», а після Другої світової війни її французький різновид – «новий роман». ґрандіозна картина еволюції життя, блискуча поетично-наукова мова, нові філософські ідеї принесли Анрі Берґсону світове визнання.

Анрі Бергсон: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Анрі Бергсон
Серия Лауреати Нобелівської премії
ISBN 978-966-2355-10-9
Страниц 318
Формат 84х108 1/32


С этим товаром покупают:

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей:

Нелли Самикова
2017-01-11
Трохи важко читається, але ж це філософія, до того ж книга нобелівського лауреата. Вона допоможе з нової точки зору поглянути на свої можливості, інтелектуальні та взагалі життєві.
5/5

-

Авторизация

Забыли пароль?

Регистрация

Регистрация

Вход через социальные сети

Принимаем к оплате на сайте и в офисе


-

Корзина

Ваша корзина пуста
Оформить заказ
Оформить заказ
 


Книга тижня - "Як читати класиків"

7% знижки на 7 днів

З 28.05 по 03.06

Від Олександра Дюма та Еміля Золя до Вірджинії Вулф та Джона Толкіна.

Автор веде непростим, проте цікавим шляхом: через різні жанри та творчість відомих письменників. За час подорожі читач навчиться розуміти книжки краще: вловлювати неочевидні сенси і зв’язки між текстами, отримувати задоволення від складного письма і, врешті, виробляти власні стратегії читання.

Замовити - тут

 

Примите в подарок. Просто так. 

Украинка по происхождению, известный знаток Стамбула, журналист, блогер и кулинар  Василиса Йилмаз (ака Стамбулка) написала не просто гастрономический путеводитель по городу, а книгу, благодаря которой вы почувствуете себя в Стамбуле как дома.

.

Электронную версию книги (пока еще не появилась бумажная) примите в подарок. К осени, теплому пледу  и мечтам о путешествиях в теплые страны - это то, что нужно. Книги на двух языках автор выложила для вас на сайте www.stambulka.com и рекомендует  загружать  в максимальном качестве, чтобы в полной мере насладиться фотографиями Джулии Вебер, сделаными специально для этого проекта.