Песиголовець


Цена: 124 грн.
Заказать
Книгу можно для Вас заказать.
Работа с заявкой займет от 14 до 30 дней.
Артикул: 574861
Видавництво Жупанського \ Серия: Альтернатива

Описание товара: "Песиголовець"

Письменник Юрко Побиван, чия популярність стрімко йде на спад, у пошуках нового приголомшливого сюжету навідується з родиною на Прикарпаття до таємничої Галявини вічної роси, де колись було поселення наших предків полян – там і досі побутують міфи про таємничих людей із головами псів. Одного з таких Юрко пам’ятає з дитячих років – це ікона Святого Христофора із зображенням чоловіка-песиголовця, бачена ним колись у храмі на Франківщині. Чим не сюжет для майбутнього бестселера? Утім, з творчої відпустки Побиван привозить не лише фотографії й нотатки для нової книги…

Олександр Завара – письменник, рецензент. Дебютував у 2013 році з романом «IQ = FAQ (Історія Хворого розуму)». Зарекомендував себе як жанровий експериментатор і поціновувач неоднозначних характерів героїв. Притаманні його прозі персонажі можуть викликати у читача як щире захоплення, так і цілковиту відразу. Це один із секретів, який робить твори обговорюваними, а головне – непересічними.

«Дехто вважає, що письменники – це справжні маніяки. І якби вони не писали твори, то убивали б людей і заплутували справу таким чином, щоб вона стала схожою на гру», звіряється головний герой «Песиголовця», нового роману Олександра Завари, і вочевидь має на те досить вагомі підстави, бо сам уже давно розпочав свою власну письменницьку гру, кінець якої виявиться несподіваним навіть для нього самого.

Сашко Завара: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Сашко Завара
Серия Альтернатива
ISBN 978-966-2355-80-2
Страниц 248
Переплет Твердый переплет
Формат 130х200 мм


Другие книги автора:

«Ката-Моргана» (Апокаліпсис уже відбувся), 978-966-2355-51-2, Сашко Завара - фото
Сашко Завара
«Ката-Моргана» (Апокаліпсис уже відбувся)
48 грн. 43 грн.
Весняні знижки
Купить
Історія хворого розуму, 978-966-2355-34-5, Сашко Завара - фото
Сашко Завара
Історія хворого розуму
32 грн. 29 грн.
Весняні знижки
Купить

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: