0
Закладки

Минна Лейси

На этой странице представлены книги писателя Минна Лейси

Сортировка:

Новинка
Велика книга про Тіло. Минна Лейси
В наличии
Подробнее

Оценка

Велика книга про Тіло

Минна Лейси

Оценка

Наскільки добре ви знаєте своє тіло? Пограймо в гру! Наприклад, чи відомо вам, яка половина серця сильніша: ліва чи права? Як працює наш зір? А слух? Скільки днів організм перетравлюватиме важку їжу? Завдяки Великій книжці можна дізнатися багато корисного про дивовижно складний та злагоджений механізм — тіло людини!Будуть цікавинки і поскладніше: Через скільки місяців зародок у животику вагітної жінки уже позіхає, може рухати ніжками та чути звуки ззовні? Коли в нас кісточок більше, від народження чи у дорослому віці? Та скільки їх загалом?Книга Мінни Лейсі та Пітера Аллена має 4 велетенські розгортки на яких можна побачити, як дивовижно функціонують м’язи, яку будову має серце, як побудовано наш скелет та прослідкувати подорож їжі організмом.

168 грн.

В наличии

Велика книга про Тіло. Минна Лейси
В наличии
Подробнее

Оценка

Велика книга про Тіло

Минна Лейси

Оценка

Наскільки добре ви знаєте своє тіло? Пограймо в гру! Наприклад, чи відомо вам, яка половина серця сильніша: ліва чи права? Як працює наш зір? А слух? Скільки днів організм перетравлюватиме важку їжу? Завдяки Великій книжці можна дізнатися багато корисного про дивовижно складний та злагоджений механізм — тіло людини!Будуть цікавинки і поскладніше: Через скільки місяців зародок у животику вагітної жінки уже позіхає, може рухати ніжками та чути звуки ззовні? Коли в нас кісточок більше, від народження чи у дорослому віці? Та скільки їх загалом?Книга Мінни Лейсі та Пітера Аллена має 4 велетенські розгортки на яких можна побачити, як дивовижно функціонують м’язи, яку будову має серце, як побудовано наш скелет та прослідкувати подорож їжі організмом.

195 грн.

В наличии

Королевский магазин. Минна Лейси
В наличии
Подробнее

Оценка

Королевский магазин

Минна Лейси

Оценка

С помощью этой книги ребёнок узнаете как выглядел универсальный магазин в начале прошлого века. Ему предстоит самостоятельно расставить мебель, разложить товары, обустроить сад и ресторан. Книга развивает внимание, мелкую моторику и воображение. Она полна

141 грн.

В наличии

Открой тайны науки. Минна Лейси
Нет в наличии

Оценка

Открой тайны науки

Минна Лейси

Оценка

Если ты хочешь узнать тайны окружающего мира, отправляйся в увлекательное путешествие по страницам этой замечательной книги. Открывай секретные створки, чтобы изучить свойства материалов и законы механики. Под створками ты обнаружишь полезную информацию о

Нет в наличии

На этой странице вы можете купить все книги автора Минна Лейси с доставкой. Интернет-магазин "Лавка Бабуин". Киев, Украина.”

Вверх