0
Закладки

АТО. Росийско-Украинская война

Фильтр

Сортировать по:

Війна, якої не було. Хроніка Іловайсь.... Роман Зиненко
В наличии
Подробнее

Оценка

Війна, якої не було. Хроніка Іловайсь...

Роман Зиненко

Оценка

Роман Зіненко (нар. 1974 р.), колишній морський піхотинець, доброволець батальйону «Дніпро-1», був серед тих, хто в серпні 2014-го опинився в пеклі Іловайська. Він не тільки вижив, але й написав одну з перших книжок про війну на Сході України — «Іловайський щоденник», що вийшла у видавництві «Фоліо» українською та російською мовами. Ця чесна і відверта розповідь очевидця, який нічого не вигадує, а намагається бути максимально точним у своїх спогадах, отримала широкий відгук у читачів, насамперед у тих, хто виходив з-під Іловайська кривавим «зеленим коридором». Нова книга Романа Зіненка є результатом  ретельного  дослідження, яке грунтується на спогадах близько сотні бійців і офіцерів, від добровольця до вищого керівництва сектора «Б»,  учасників Іловайської  трагедії. Окрім того, автору довелося переглянути, перевірити  й хронологічно розібрати сотні публікацій, відео- і фотоматеріалів, що стосуються боїв під Іловайськом. Результати окремих журналістських досліджень, а також звіт тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України також вміщені на сторінках цієї книжки. Переважна більшість зібраних фактів до сьогодні не була відома українському суспільству. І хоча автор подає найбільш повну і реальну картину бойових дій під Іловайськом,  залишається ще дуже багато питань, на які свого часу обов’язково  будуть отримані відповіді. Перша частина книжки висвітлює хронологію подій, що відбувалися  7–24 серпня 2014 року.

139 грн.

В наличии

Війна, якої не було. Хроніка Іловайсь.... Роман Зиненко
В наличии
Подробнее

Оценка

Війна, якої не було. Хроніка Іловайсь...

Роман Зиненко

Оценка

Роман Зіненко (нар. 1974 р.), колишній морський піхотинець, доброволець батальйону «Дніпро-1», був серед тих, хто в серпні 2014-го опинився в пеклі Іловайська. Він не тільки вижив, але й написав одну з перших книжок про війну на Сході України — «Іловайський щоденник», що вийшла у видавництві «Фоліо» українською та російською мовами. Ця чесна і відверта розповідь очевидця, який нічого не вигадує, а намагається бути максимально точним у своїх спогадах, отримала широкий відгук у читачів, насамперед у тих, хто виходив з-під Іловайська кривавим «зеленим коридором». Нова книга Романа Зіненка є результатом  ретельного  дослідження, яке грунтується на спогадах близько сотні бійців і офіцерів, від добровольця до вищого керівництва сектора «Б»,  учасників Іловайської  трагедії. Окрім того, автору довелося переглянути, перевірити  й хронологічно розібрати сотні публікацій, відео- і фотоматеріалів, що стосуються боїв під Іловайськом. Результати окремих журналістських досліджень, а також звіт тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України також вміщені на сторінках цієї книжки. Переважна більшість зібраних фактів до сьогодні не була відома українському суспільству. І хоча автор подає найбільш повну і реальну картину бойових дій під Іловайськом,  залишається ще дуже багато питань, на які свого часу обов’язково  будуть отримані відповіді. Друга частина книжки висвітлює хронологію подій, що відбувалися  25–31 серпня 2014 року.

139 грн.

В наличии

Война с первых дней. Инна Золотухина
В наличии
Подробнее

Оценка

Война с первых дней

Инна Золотухина

Оценка

Инна Золотухина родилась в городе Сумы в семье журналистов. Работала на канале УТ-2 (1+1), в газетах «День», «Комсомольская правда в Украине», «Сегодня». В настоящее время — редактор отдела специальных корреспондентов журнала «Вести. Репортер». Начиная с 2008 года — войны России с Грузией — военный корреспондент. Побывала во многих «горячих точках» планеты — Чечне, Дагестане, Ливии, Сирии, Сомали, Иране и других. Вооруженный конфликт — это всегда разрушения, боль и смерть. Но война в чужой стране и война у себя дома — это две разные вещи. Когда горит Родина, ни один, даже опытный военкор не может отстраненно наблюдать за событиями. И неизбежно становится непосредственным участником трагедии, пропуская через себя все то, что произошло и происходит на его глазах: аннексию Крыма, незаконные «референдумы», военные действия и оккупацию Донбасса. Автор этой книги не просто пишет об АТО. Вместе с героями своих репортажей — волонтерами, бойцами и врачами — он борется за свою страну с помощью пера и бумаги. И не претендует на анализ случившегося. Время осмысления придет позже. После окончания войны.

59 грн.

В наличии

Воєнний щоденник (2014-2015). Александр Мамалуй
В наличии
Подробнее

Оценка

Воєнний щоденник (2014-2015)

Александр Мамалуй

Оценка

Перед вами — записки про війну, в якій довелося битися автору і його товаришам. Їх писав не журналіст і не письменник, а піхотний снайпер. Писав на айфоні в наметах і будиночках базових таборів, в короткострокових відпустках і навіть у напівзруйнованій будівлі метеостанції Донецького аеропорту. А зводив їх у книгу, вже снайпер-прикордонник, який повернувся з 77-добового відрядження до Краю Великих Неприємностей. Зводив на тому ж подряпаному айфоні, під час нічних чергувань у резервній мобільній групі на заставі і під час перемир'я. Ця книжка не про героїв і не про святих, а про простих хлопців, які ризикнули головою заради того, щоб наша домівка не стала фронтом, про людей, які намагалися воювати добре, — тому, що билися за Батьківщину. Автор присвячує її всім бійцям і командирам роти снайперів 93-ї гвардійської чотири рази орденоносної мехбригади — і живим, і загиблим...

95 грн.

В наличии

Війна Путина проти України. Революція.... Тарас Кузьо
В наличии
Подробнее

Оценка

Війна Путина проти України. Революція...

Тарас Кузьо

Оценка

Ця книга є ґрунтовним дослідженням причин та витоків російської агресії проти незалежної України, історії формування специфічного імперського ставлення російських еліт до України та українців, російсько-українських відносин після розпаду СРСР, а також російської гібридної війни проти України. Публікація є підсумком трирічного дослідницького проекту: у 2013-2016 роках автор 15 разів відвідував міста і села на півдні та сході України, зокрема у зоні бойових дій, де записав близько 300 інтерв’ю. В основу книги покладено результати цього польового дослідження, його обговорення з українськими та західними експертами.

174 грн.

В наличии

Война Путина против Украины. Революци.... Тарас Кузьо
В наличии
Подробнее

Оценка

Война Путина против Украины. Революци...

Тарас Кузьо

Оценка

Эта книга является исследованием причин и истоков российской агрессии против независимой Украины, истории формирования специфического имперского отношения российских элит к Украине и украинцам, истории российско-украинских отношений времен независимости, а также российской гибридной войны против Украины. Книга – это результат трехлетнего исследовательского проекта: в 2013–2016 годах автор 15 раз посетил города и села восточной и южной Украины, а также зоны Операции объединенных сил (бывшее АТО), где записал более 300 интервью. В основу глав положены результаты этого полевого исследования, его обсуждения с украинскими и западными партнерами.

174 грн.

В наличии

Дневник «Андерсена». Игорь Стрельцов
В наличии
Подробнее

Оценка

Дневник «Андерсена»

Игорь Стрельцов

Оценка

Александр Летучий, он же дядя Саша, он же — солдат той войны, которую «почему-то назвали "АТО"», — надиктовывает свои истории, дневниковые записи восьмилетнему Матвейке. О пережитом. О жизни на передовой, об обыденно-страшном, когда привыкаешь «к виду крови, к смерти, даже к мысли о собственной смерти». Потому что «смерть стала нормой жизни и без этого можно сойти с ума». Но здесь же есть место и солдатскому братству, юмору, взаимовыручке. Так и о таком может рассказать только очевидец — с мельчайшими деталями и нюансами, неизвестными «гражданским». Когда пишут дневник? Когда есть что сказать, когда не можешь не говорить. И даже когда говорить уже не можешь. Ибо тебя уже нет. Ты стал ангелом-хранителем. Но душа, как и раньше, болит — дневник пишется. И ребенок дал тебе имя — «Андерсен». Хотя все рассказанное — совсем не сказка...

107 грн.

В наличии

Вверх