0
Закладки

Древние цивилизации. Первобытное общество

Фильтр

Сортировать по:

Справжня історія Стародавнього часу. Олексій Мустафін
В наличии
Подробнее

Оценка

Справжня історія Стародавнього часу

Олексій Мустафін

Оценка

 «Справжня історія Стародавнього часу» — нова книжка Олексія Мустафіна, призначена не лише для підлітків, а й для дорослих. Яскравий і захоплюючий пазл, складений із розповідей про події, які відбувалися тисячі років тому, цікавинок з життя видатних людей минулого, з історій окремих країн та народів, на очах читача перетворюється на загальну панораму найдавнішої доби в історії людства. Чому перші цивілізації виникли там, де їжа людей була одноманітнішою? Чим марнославство перського царя допомогло розшифрувати писемність народу, що зник за два тисячоліття до його народження? Коли відбулася найперша битва в історії і як визначили місце останньої? Навіщо майя фарбували свої храми в червоний колір, а вавилоняни віддавали перевагу синьому?  Чи з’явилася б демократія, якщо б у греків не було абетки і металічних грошей? І яке імператорське хобі виявилося привабливішим за владу над державою, що розкинулася на трьох континентах? Відповіді на ці та багато інших питань дозволяють не лише дізнатися про цікаві факти, але й зрозуміти «логіку історії».

259 грн.

В наличии

Хит Продаж
Хронология древних царств. Исаак Ньютон
В наличии
Подробнее

Оценка

Хронология древних царств

Исаак Ньютон

Оценка

Исаак Ньютон - величайший физик и математик, создатель теоретических основ механики и астрономии. Но нельзя недооценивать вклад Ньютона в развитие научной истории, он во многом предвосхитил методы современных исследований в этой области знаний: в привлечении астрономии для датировки и хронологии, в сближении между собой мифов, имеющих при одинаковом сюжете различные собственные имена, в восстановлении картины древнейших религиозных представлений, в правильной оценке значения торговли и мореплавания для возникновения письма и науки. Перед нами открываются все новые области "бесконечного" таланта величайшего гения в истории человечества.

66 грн.

В наличии

История Древнего мира. От истоков цив.... Сьюзен Уайс Бауэр
В наличии
Подробнее

Оценка

История Древнего мира. От истоков цив...

Сьюзен Уайс Бауэр

Оценка

История Древнего мира - от самых ранних, научно документированных событий и до падения Римской империи. В этой книге Сьюзен Бауэр выдвигает и доказывает интереснейшую теорию взаимодействия и взаимопроникновения культур самых разных западных и восточных ц

526 грн.

В наличии

Александр Македонский в Трансоксиане..... Эдвард Ртвеладзе
В наличии
Подробнее

Оценка

Александр Македонский в Трансоксиане....

Эдвард Ртвеладзе

Оценка

Данная книга посвящена походу Александра Македонского в 329–327 гг. в Трансоксиану — Среднеазиатское Междуречье. Основной акцент в ней делается на уточнении маршрутов его походов, на дорогах из Бактрии в Согдиану и переправах через Окс (Амударью). Исследователь рассматривает весь комплекс исторической географии, описанной в сочинениях Арриана, Курция Руфа и других античных источниках.Причем впервые это осуществляется с использованием всех данных археологических исследований, нумизматических находок, описаний дорог, представленных первыми русскими путешественниками в Восточную Бухару в конце XIX в., а также карт, составленных российскими топографами начиная с 1895 г.

481 грн.

В наличии

А потім прийшов Цезар…. Алекс Хавр
В наличии
Подробнее

Оценка

А потім прийшов Цезар…

Алекс Хавр

Оценка

Давній Рим… Залізна хода легіонів, довга низка богоподібних імператорів, наймогутніша держава минувшини… Звідки все це? Невже крихітному містечку, яке виникло у VIII ст. до н. е. на берегах Тибру, просто пощастило стати відправною точкою в розвитку всієї західної цивілізації?«А потім прийшов Цезар…» — глибока, жива, насмішкувата і сповнена паралелей із нашою сучасністю оповідь про те, як Давній Рим, який колись вигнав царів, утратив республіканські цінності й знову опинився під владою імператорів. Автор книжки — відомий топ-блогер, учений і популяризатор науки, чиї статті регулярно друкуються на найбільш відвідуваних інтернетресурсах і в пресі.

147 грн.

В наличии

Вверх