Галина Малик

 (RU)

Народилася Галина Малик 12 серпня 1951 року у м. Бердянську Запорізької області. 1964 року сім'я переїхала в селище Середнє на Ужгородщині. Перша улюблена книжка – подаровані мамою на день народження у перший п’ятирічний «ювілей» «Українські народні казки». Вона стала для неї «… і букварем, і розвагою, і цілим новим світом». Писати майбутня письменниця почала ще зі шкільного віку. Потім кинула, та коли сама стала мамою, почала писати для своєї доньки. Член Національної спілки письменників України з 1991 р. Заступник голови Асоціації творчих жінок Закарпаття «Нова форма», з 2005 р. – голова оргкомітету щорічної книжкової виставки-ярмарку «Ужгородський книжковий Миколай». Укладач кількох антологій закарпатської літератури ХХ ст. (зокрема, поезії та літератури для дітей). Г.М. Малик – член Національної спілки письменників України з 1991 року.
На этой странице представлены книги писателя Галина Малик.Сортировать по:

Як сонечко крапочки загубило, , Галина Малик
 - фото
Цена: 46 грн.
Купить
Книги
Як сонечко крапочки загубило
Галина Малик
Видавництво Старого Лева
Маленьке сонечко заснуло під дощем, і він змив крапочки з його плащика. Що ж тепер робити? На щастя, у сонечка є добрий приятель - Кузька, який знає, як зарадити лихові... З книжкою-картонкою Галини Малик ваш малюк може вчитися читати.
COOL!s.png
Їде грудень на коні, , Галина Малик
 - фото
Цена: 80 грн.
Купить
Книги
Їде грудень на коні
Галина Малик
Kalamar
Малятам-дошкільнятам для чарівної подорожі місяцями року від улюбленої дитячої письменниці Галини Малик і талановитої художниці Ольги Кваші.
Незвичайні пригоди Алі, , Галина Малик
 - фото
Цена: 136 грн.
Купить
Книги
Незвичайні пригоди Алі
Галина Малик
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Герої популярної трилогії «Незвичайні пригоди Алі», яку написала улюблена казкарка української малечі Галина Малик, допоможуть тобі зрозуміти, що все-все на світі залежить від кожного з нас. А найбільше від нас залежить наше майбутнє! І тому д
Незвичайна книжка, , Галина Малик
 - фото
Цена: 202 грн.
Купить
Книги
Незвичайна книжка
Галина Малик
Навчальна книга - Богдан
Ця книга дійсно незвичайно, нічого схожого раніше ви не бачили. Три книги одна за одною, три в одній та по кільцю. З якої почати? Де закінчити? А може почати все спочатку? Казки, історії, віршики з'являються поруч з яскравими ілюстраціями і ведуть за собо