Ось я


Цена: 130 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
23.10.2018 г.
Артикул: 600197
Клуб Семейного Досуга

Описание товара: "Ось я"

Джонатан Сафран Фоєр - один із найбільш неординарних авторів сучасності, володар численних літературних відзнак, зокрема, премії від газети "The Guardian" за найкращу дебютну книжку та Національної премії США за найкращу книжку на єврейську тему, нагороди "Young Lions" від Нью-Йоркської публічної бібліотеки тощо. Екранізації його творів мають тисячі шанувальників у різних країнах, а кінострічка, знята за романом "Всьо ясно", здобула неабиякий успіх у глядачів зі всього світу.

Джейкоб та Джулія разом вже півжиття. Щаслива родина, троє чудових синів, затишний будинок. Траплялося всяке - хороше і погане. Та останнім часом поганого стало більше, ніж хорошого... Між подружжям пролягла прірва непорозуміння та відчуженості. Близькі, рідні душі раптово почали ставати чужими. І щось немов надломилося в серці Джулії, коли знайшла в телефоні Джейкоба відверті листи до іншої жінки. З'являється бажання помститися... Вир образ, болю та егоїзму затягує в себе всіх членів родини. Де та любов, яка єднала їх? Що з ними сталося? В який момент вони втратили один одного? На них чекає довгий шлях до омріяного щастя...

"Ось я" з тих книжок, які розкривають психологію шлюбу та родинних стосунків, наснажуючи вас глибокими почуттями та розумінням. Після прочитання ви обов'язково переглянете стосунки всередині вашої родини.
Time

“Блискуче та як завжди надзвичайно оригінально”.
The New York Times

Джонатан Сафран Фоер: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Джонатан Сафран Фоер
ISBN 978-966-97545-4-7
Страниц 512
Переплет Твердый переплет
Формат 206х135 мм


Другие книги автора:

Всьо ясно, 978-617-12-3837-4, Джонатан Сафран Фоер - фото
Джонатан Сафран Фоер
Всьо ясно
118 грн.
Купить

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: