Прогулянка лісами. Двоє лінюхів проти дикої природи


Цена: 192 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
20.09.2018 г.
Артикул: 576433
Наш Формат

Описание товара: "Прогулянка лісами. Двоє лінюхів проти дикої природи"

«Прогулянка лісами. Двоє лінюхів проти дикої природи» американського письменника Білла Брайсона стала бестселером New York Times. Книжку перекладено двома десятками мов. За книжкою також знято фільм, який вийшов у прокат у 2015 році.

ТЕМАТИКА

Мандри, тревелог, гумор, екотуризм, путівник, мемуари.

ПРО КНИЖКУ

Аппалацька стежка, що простягається більш як на 3,5 тисячі кілометрів, сповнена небезпек. Не кожен ризикне пішки пройти бодай частину шляху, на якому не уникнути зустрічі з парою-трійкою далеко не милих ведмедів. Однак Білл Брайсон — шукач пригод зі стажем, загартований австралійським бездоріжжям і африканськими пустелями — не з лякливих. Прихопивши із собою друга, який намагається зав’язати з алкоголем, Білл вирішує випробувати свої сили. Тонкий гумор у поєднанні з глибокими роздумами про екологічний стан сьогодення та влучними спостереженнями не лише допоможе вам поринути у п’янку атмосферу лісових нетрів, а й замінить цілу купу нудних путівників.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Книжку варто читати всім, хто любить подорожі, природу, мандрівки й історії, наповнені яскравими емоціями та враженнями.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

«Прогулянка лісами» — не лише про чудові краєвиди, дику природу, захопливі пригоди та кумедні ситуації. Подорож допомагає героям краще пізнати себе, гартує їх непередбаченими випробуваннями. Історія про те, як мандри можуть повернути смак до життя.

ПРО АВТОРА

Білл Брайсон — британський письменник родом із США, колишній канцлер Даремського університету і Почесний член Лондонського королівського товариства, автор більш як 20 книжок із туристичної та наукової тематики. Свого часу Білл працював у виданні Times та The Independent. Цей нетиповий офіцер Ордену Британської імперії хотів би відродити неандертальців, але найбільше ненавидить пуделів і засмічені залізничні колії. Незвичайна та різностороння людина, першим місцем роботи якої після переїзду до Великої Британії стала психіатрична лікарня.

Билл Брайсон: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Билл Брайсон
ISBN 978-617-7279-79-1
Страниц 296
Переплет Твердый переплет
Формат 140х210 мм
Переводчик Дар'я Лученкова


С этим товаром покупают:

Колір магії, 978-617-679-453-0, Терри Пратчетт - фото
Терри Пратчетт
Колір магії
168 грн.
Правда, 978-617-679-445-5, Терри Пратчетт - фото
Терри Пратчетт
Правда
168 грн.

Другие книги автора:

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: