Інноватори. Як група хакерів, геніїв та ґіків здійснила цифрову революцію


Цена: 210 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
21.01.2019 г.
Артикул: 562719
Наш Формат

Описание товара: "Інноватори. Як група хакерів, геніїв та ґіків здійснила цифрову революцію"

«Інноватори» — нова книжка Волтера Айзексона, автора бестселерів «Стів Джобс» (екранізована 2015 року) та «Альберт Ейнштейн». Визнана найкращою книжкою за версією New York Times, Financial Times, Washington Post.

Мало хто знає, що теорію сучасного цифрового світу сформулювала жінка ще в середині ХІХ століття; і не будь-хто, а донька самого Байрона — леді Лавлейс. За півтора століття цифрову еру наближали багато людей, проте більшість так і залишилася в тіні.
Це книжка про різні етапи цифрової революції, про ґіків, хакерів і мрійників, які кардинально змінили світ і підхід до бізнесу. Вона про диваків, яким нині людство завдячує електронним комфортом: Алана Тюрінга, Біла Ґейтса, Стіва Возняка, Стіва Джобса, Ларі Пейджа та інших. З неї ви дізнаєтеся про глибокі інновації і роль творчої співпраці в історії людства.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Для усіх, хто цікавиться новітніми технологіями та життям видатних людей.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Айзексон через біографії найбільших інноваторів докладно описує історію цифрової революції. Зокрема показує, чому раніше програмування вважали чорновою роботою і віддавали жінкам, якими хитрощами комп’ютерники отримували фінансування для проектів, чому саме Кремнієва долина стала епіцентром інновацій, як відеоігри змінили комп'ютери та якою буде наступна фаза цієї революції.

ПРО АВТОРА
Волтер Айзексон — американський журналіст, письменник і біограф, головний редактор журналу Time, президент Аспенського інституту, автор біографій Стіва Джобса (екранізована 2015 року), Альберта Ейнштейна, Генрі Кісинджера, Бенджаміна Франкліна.

Уолтер Айзексон: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Уолтер Айзексон
ISBN 978-617-7279-81-4
Страниц 488
Переплет Твердый переплет
Формат 155 х 235 мм


Другие книги автора:

Steve Jobs: The Exclusive Biography, 9780349140438, Уолтер Айзексон - фото
Уолтер Айзексон
Steve Jobs: The Exclusive Biography
663 грн.
Купить

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: