Економіка бідності. Як звільнити світ від злиднів


Цена: 163 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
18.10.2018 г.
Артикул: 597136
Наш Формат

Описание товара: "Економіка бідності. Як звільнити світ від злиднів"

«Економіка бідності» — найкраща бізнес-книжка 2011 року за версією Financial Times і Goldman Sachs.

ТЕМАТИКА
Економіка, психологія, фінанси, соціальна політика; економічне зростання, суспільно-політичний розвиток країн.
ПРО КНИЖКУ
П’ятнадцять років роботи з бідними людьми в десятках країн на п’яти континентах дали змогу Банерджі й Дуфло радикально переосмислити економіку бідності. Чому марокканець, якому бракує грошей на їжу, купує телевізор? Чому бідні нехтують безкоштовною вакцинацією, але витрачають гроші на недієві ліки? Чому вони починають багато бізнес-проектів, але жодна з їхніх справ не розвивається? Як переконують автори, щоб подолати світову бідність, варто насамперед зрозуміти обставини, які формують основу вибору людей. Спираючись на численні дослідження й зібрані дані, Банерджі й Дуфло пропонують доволі прості заходи, що допоможуть підвищити рівень життя бідних у всьому світі.
ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Книжку варто читати економістам, політикам, суспільним діячам, а також кожному, хто прагне допомогти бідним побороти злидні, кому не байдужа проблема глобальної бідності.
ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Спираючись на праці економістів з питань розвитку та власні численні дослідження, автори створюють повну картину життя бідних і — що важливіше — аналізують їхнє ставлення до способів розв’язання проблем. Банерджі й Дуфло пропонують ефективні методи допомоги бідним у різних сферах — в освіті, медицині, підприємництві, кредитуванні тощо.

Абхіджіт Банерджі: Все книги автора
Естер Дуфло: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Абхіджіт Банерджі, Естер Дуфло
ISBN 978-617-7388-68-4
Страниц 312
Переплет Твердый переплет
Формат 140 х 210 мм

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: