Плутократи. Епоха нових багатих і занепад старої системи


Цена: 192 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
27.06.2018 г.
Артикул: 569140
Наш Формат

Описание товара: "Плутократи. Епоха нових багатих і занепад старої системи"

Бестселер The New York Times. Найкраща книга 2013 року за версією Financial Times. Христя Фріланд отримала за «Плутократів» Премію ім. Ліонеля Жельбера (за документальне висвітлення міжнародних справ) та нагороду National Business Book Award за найбільш видатну канадську книжку, що має відношення до бізнесу.

ТЕМАТИКА

Багатство, бізнес, економіка

ПРО КНИЖКУ

Сучасні багатії перетворилися на глобальну спільноту рівних: у них більше спільного між собою, ніж зі співвітчизниками. Цей новий клас два десятиліття досліджувала Христя Фріланд. Через численні інтерв’ю авторка препарує життя плутократів з глибоким розумінням і навіть співчуттям. Йде слідами російських, мексиканських, індійських олігархів під час буму приватизації, показує гендерні відмінності між «жіночим» середнім класом і «чоловічою» елітою нагорі. Фріланд розповідає, чим відрізняються нинішні багатії від колишніх рантьє, звідки в них гроші і навіщо вони займаються благодійністю. Зокрема приділяє увагу й українським мільйонерам, які теж ухопили ласий шматок пирога.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Для усіх, хто цікавиться бізнесом, економікою, політичними та соціальними процесами в світі. Книга також буде цікава журналістам.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

«Плутократи» це найвищий пілотаж дослідження в царині суспільної та економічної історії та ґрунтовний огляд нерівності в наш час.

 

ПРО АВТОРА

 

Христя Фріланд канадська письменниця, журналістка і політикиня українського походження. Працювала редактором у виданнях Financial Times, Globe and Mail і Thomson Reuters. У 2013 році пішла в політику й була обрана до парламенту Канади від Ліберальної партії, в 2015-му стала міністром міжнародної торгівлі, а з січня 2017 року призначена міністром закордонних справ Канади. Фріланд послідовно критикує російський політичний режим і захищає інтереси України на міжнародній арені.

Христя Фріланд: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Христя Фріланд
ISBN 978-617-7513-15-4
Страниц 328
Переплет Твердый переплет
Формат 145х215 мм
Переводчик Микола Климчук


С этим товаром покупают:

Смакування раю, 978-617-569-017-8, Іцек Ерліхсон - фото
Іцек Ерліхсон
Смакування раю
57 грн.

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: