Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем


Цена: 185 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
18.02.2019 г.
Артикул: 618343
Наш Формат

Описание товара: "Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем"

Бестселер New York Times, що переконає вас: позитивного мислення може бути забагато. Книжка навчить конструктивно сприймати негативний досвід та допоможе відшукати надійне підґрунтя для щасливого життя.

ТЕМАТИКА

Саморозвиток, психологія, мотиваційна література.

 

ПРО КНИЖКУ

Ми живемо в культурі, зацикленій на занадто оптимістичних очікуваннях. Із самого дитинства нам нав’язують нереалістичні ідеали, яких ми прагнемо досягти попри все: лише найвищі оцінки, досконала зовнішність, надсучасні ґаджети, найкрутіша робота, тільки екзотичні подорожі й не менш яскраві світлини в соцмережах. Постійно женучись за успіхом і щастям, ми намагаємося уникати будь-якого негативу. Однак негативний досвід, як переконує Марк Менсон, надзвичайно цінний: він звільняє нас від міражу щастя.

 

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Для всіх, хто хоче тверезо сприймати повсякденне життя і сміливо дивитися в обличчя викликам, беручи із цих ситуацій максимум для власного розвитку.

 

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Книжка допоможе формувати реалістичні очікування, конструктивно сприймати негативний досвід та цілеспрямовано діяти у складних ситуаціях, не розпорошуючись на дрібниці.

 

ПРО АВТОРА

Марк Менсон ― американський підприємець, письменник, блогер. Засновник і гендиректор компанії Infinity Squared Media LLC. Автор двох книжок, власник сайту markmanson.net, на якому ділиться порадами про стосунки, саморозвиток і культуру. Близько семи років подорожував світом. Мешкає в Нью-Йорку.

Марк Мэнсон: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Марк Мэнсон
ISBN 978-617-7552-24-5
Страниц 160
Переплет Твердый переплет
Формат 140 х 210 мм
Переводчик Антоніна Ящук


Другие книги автора:

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: