Здравствуйте! Запрашиваемый товар в данное время отсутствует.

Площі та вежі. Соціальні зв’язки від масонів до фейсбуку (Нет на складе)


Цена: 213 грн.
Артикул: 661600
Наш Формат

Описание товара: "Площі та вежі. Соціальні зв’язки від масонів до фейсбуку (Нет на складе)"

Новий бестселер усесвітньо відомого історика й мислителя Ніла Ферґюсона.

Традиційний опис історичних процесів подає історію людства як ієрархічну структуру, вершина якої — правителі у високих замках. За цією концепцією, зміни відбулися із приходом технологій, які поставили на перше місце мережеве суспільство. Історик Ніл Ферґюсон переконує: мережі — не нове явище нашого часу. Інтернет лише пришвидшив і підсилив їхню роль, ставши новим варіантом утілення громадських площ.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Книжка для найширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться історією, соціологією, політологією, а також впливом технологій на суспільство.

ЧОМУ ЦЕ ВИДАННЯ
У цій книжці Ферґюсон аналізує роль мереж в історії людства, споконвічне протистояння між мережами та ієрархічними структурами, а також пропонує засвоїти уроки, які дає історія поширення мереж.


ПРО АВТОРА
Ніл Ферґюсон — британський історик, журналіст, старший науковий співробітник Гарвардського і Стенфордського університетів. Автор 14 книжок, зокрема бестселерів «Цивілізація», «Еволюція грошей» (обидва видав «Наш формат» у 2017 році) та «Імперія», редактор у Bloomberg Television, оглядач Newsweek.

Ниал Фергюсон: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Ниал Фергюсон
ISBN 978-617-7552-77-1
Страниц 552
Переплет Твердый переплет
Формат 140 х 210 мм
Переводчик Катерина Диса


Другие книги автора:

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: