Сатанинські вірші


Цена: 233 грн.
Заказать
Книгу можно для Вас заказать.
Работа с заявкой займет от 14 до 30 дней.
Артикул: 543282
Видавництво Жупанського \ Серия: Майстри світової прози

Описание товара: "Сатанинські вірші"

Салман Рушді /Salman Rushdie/ (1947 р. н.) – британський письменник, критик і публіцист індійського походження, без перебільшення один із найвідоміших англомовних письменників сучасности. Салман Рушді є автором понад двадцяти книжок, серед яких вісімнадцять романів, дві казкові повісті для дітей і кілька книжок есеїв та публіцистики. За роман «Опівнічні діти» у 1981 році Салман Рушді здобув Букерівську премію. А вже 1993 року він отримує Букер Букерів як автор найкращого роману за всю сорокарічну історію існування премії. Після публікації роману «Сатанинські вірші» у 1989 році аятола Хомейні виголошує Рушді фетву, і відтоді письменник змушений постійно переховуватися під вигаданими іменами, перебуваючи під охороною спеціальних підрозділів поліції. Проте це не завадило йому продовжити працювати, створюючи цілу низку визначних літературних творів. Попри те, що у 1998 році Іран запевнив англійську владу, що не буде сприяти заклику аятоли Хомейні, ісламські релігійні організації все одно намагаються виконати фетву, призначаючи за голову Рушді чимраз більші суми, які на сьогодні вже перевищили 3 мільйони доларів. Роман «Сатанинські вірші» є найскандальнішим не лише у творчому доробку Салмана Рушді, а й у новітній історії світової літератури. Ще ніколи книжка не була такою вбивчою у прямому сенсі цього слова, адже після фетви аятоли Хомейні, яка оголошувала роман блюзнірським та віровідступницьким, а самого Рушді – ворогом всього ісламського світу, переслідуванням піддавалися всі, хто був причетний до видання і продажу «Сатанинських віршів». Так, релігійні екстремісти вбили перекладача роману на японську мову, були поранені італійський перекладач і норвезький видавець. У Англії підривали магазин видавництва «Penguin Books», де продавалася книжка. Також через цей роман 1989 року Великобританія розірвала дипломатичні відносини з Іраном. Американське видання USA Today включило «Сатанинські вірші» в перелік 25 книжок, які найбільше вплинули на читачів і видавничий бізнес останньої чверті XX сторіччя. Таким чином, «Сатанинські вірші» стали найкращим підтвердженням того, що література і сьогодні не втратила свого значення та впливу, що художнє слово й досі стоїть на передових рубежах захисту свободи людської думки і свободи світогляду і що справжня література може бути тією кісткою, що застрягає у горлянці темних ортодоксальних сил, які мріють повернути історію навспак і занурити світ у пітьму нового середньовіччя, де панують лише невігластво і покора йому.

Салман Рушди: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Салман Рушди
Серия Майстри світової прози
ISBN 978-966-2355-75-8
Страниц 600
Переплет Твердый переплет
Переводчик Тарас Бойко


С этим товаром покупают:

Судьбы и фурии, 978-617-12-0859-9, Лорен Грофф - фото
Лорен Грофф
Судьбы и фурии
112 грн.
Черные Земли, 978-5-86471-598-7, Белинда Бауэр - фото
Белинда Бауэр
Черные Земли
68 грн.
Любимый лягушастик, 978-5-906824-69-1, Аксель Шеффлер - фото
Аксель Шеффлер
Любимый лягушастик
254 грн.

Другие книги автора:

COOL!s.png
Джозеф Антон, 978-966-2355-50-5, Салман Рушди - фото
Салман Рушди
Джозеф Антон
124 грн.
Купить
Лука и огонь жизни, 978-5-367-02872-0, Салман Рушди - фото
Салман Рушди
Лука и огонь жизни
75 грн.
Купить

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей:

Александр Морозов
2016-09-26
Салман Рушди - писатель очень талантливый, читать его интересно всегда. А читать роман, за который он был приговорен к смерти фундаменталистами - интересно вдвойне. И книга того заслуживает. Вы не пожалеете о времени, потраченном на ее прочтение.
3/5

-

Авторизация

Забыли пароль?

Регистрация

Регистрация

Вход через социальные сети

Принимаем к оплате на сайте и в офисе


-

Корзина

Ваша корзина пуста
Оформить заказ
Оформить заказ
 


Книга недели - "Как я провел жизнь"

7% скидки на 7 дней.

С 12.02 по 18.02

Описание всех этапов жизненного пути Романа Кофмана, который в каждом интервью утверждает, что «плыл по течению»; оно, как можно было предположить, прокладывало для «пловца» весьма извилистое русло, полное порогов и неожиданных поворотов.

На страницах книги вы встретите вереницу интересных людей, к которым автор плотно или мимолетно «прикасался»: внук «отца русского анархизма» Михаила Бакунина, потомок шведского короля Карла ХII Кнут Грёндаль, прапра…внучка Жанны д’Арк Анна Вайскапп, советский генсек Михаил Горбачев; любимец Гитлера, командир отряда «по особым поручениям» Отто Скорцени,  экстрасенс Вольф Мессинг, а также плеяда служителей муз: Сальвадор Дали, Лючия Бозе, Павел Вирский, Игорь Стравинский, Дмитрий Шостакович, Альфред Шнитке, Арво Пярт, Гия Канчели, Валентин Сильвестров, Давид Ойстрах, Мстислав Ростропович, Эмиль Гилельс…

​Заказать - http://bit.ly/2EySZ5D

 

Примите в подарок. Просто так. 

Украинка по происхождению, известный знаток Стамбула, журналист, блогер и кулинар  Василиса Йилмаз (ака Стамбулка) написала не просто гастрономический путеводитель по городу, а книгу, благодаря которой вы почувствуете себя в Стамбуле как дома.

.

Электронную версию книги (пока еще не появилась бумажная) примите в подарок. К осени, теплому пледу  и мечтам о путешествиях в теплые страны - это то, что нужно. Книги на двух языках автор выложила для вас на сайте www.stambulka.com и рекомендует  загружать  в максимальном качестве, чтобы в полной мере насладиться фотографиями Джулии Вебер, сделаными специально для этого проекта.