Око вовка


Цена: 100 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
21.01.2019 г.
Артикул: 625597
Час майстрів \ Серия: Рекомендуємо прочитати

Описание товара: "Око вовка "

Деніель Пеннак — видатний французький , сценарист, автор першої Декларації прав читача (її було сформульовано в есе «Як роман»).

Свого часу Пеннак був найбільш "продаваним" письменником у Франції, його книжки здобули італійську премію Il Premio Grinzane Cavour, британську Marsh Award for Children's Literature in Translation, французьку Prix Théophraste-Renaudot; мультфільм за його сценарієм відзначений премією "Сезар".

Повість «Око вовка» ("L'Oeil du loup") екранізовано у Франції, перекладено англійською, німецькою, російською, іспанською, італійською... І нарешті українською мовою!

Полярний вовк із паризького зоопарку вже понад десять років дивиться на все, що відбувається навколо, лише одним оком. Якось до його клітки приходить хлопчик-сирота. І навіть в одному вовчому оці він читає біль і страждання. Хлопчикові не байдужа доля полярного вовка, тож він теж заплющує одне око і починає розповідати історії: сумні, веселі, захопливі... такі, що відкривають полярному вовкові нові грані світу і ставлять перед ним питання, над якими він раніше не замислювався.

Даниель Пеннак: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Даниель Пеннак
Серия Рекомендуємо прочитати
ISBN 978-966-915-223-7
Страниц 104
Переплет Твердый переплет
Формат 168х215

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: