Здравствуйте! Запрашиваемый товар в данное время отсутствует.

Жила (Нет на складе)


Цена: 51 грн.
Артикул: 304665
Жила

Описание товара: "Жила (Нет на складе)"

«Жила-була…» Так споконвіку починалися казки, в яких зібрані знання, переживання, почуття людей, що бачать справжню сутність речей. Казки, які вміють чарівним чином оселятися в серцях дітей і заторкувати найглибші струни душі дорослих.
Кожен номер альманаху починатиметься казкою - старовинною або авторською, яка передаватиме ідею основної теми номеру.
До того ж «жила» (вена) - це судина, якою тече кров, даруючи життя. І від того, яка вона буде, залежатиме сама людина, та й майбутнє всього людства. Ми ж хочемо наповнити «жили» читачів справжнім, цікавим, живим змістом і подати це зі смаком.
«ЖИЛА» - це видання для людей, які усвідомлено підходять до вибору в своєму житті, роблять його обдумано і дотримуються власної точки зору. Це журнал для тих, хто мислить сімейно, глибоко і творчо!
Ми писатимемо про естетичні та етичні засади, здатні зсередини, на найглибшому рівні, змусити людину думати по-іншому - не про минущі ідеї, а про те, що є сенсом життя.
Ми мріємо разом із читачами виховати справжню вільну і творчу інтелігенцію, здатну створювати атмосферу в суспільстві, підтримувати духовний вогонь і поширювати (висвітлювати) знання, необхідне для духовного балансу.
Авторами статей виступлять творчі, мислячі, знаючі, харизматичні особистості, що в першу чергу є батьками, яких діти змінили, навчили, надихнули.
Вони ділитимуться своїми унікальними знаннями про сьогодення, живе, важливе для кожної людини, а особливо батьків. Адже ми починаємо свій шлях з дитинства і досвід звідти проносимо через усе життя...
Ми будемо ритмічно йти в ногу з річним кругообігом із його динамікою життя, віддаючи данину традиціям і святам, які, крім своєї культурної та виховної цінності, мають ще й психологічне і терапевтичне значення. Адже підготовка і проживання свята не тільки дає можливість відчути диво, залучає до культурної спадщини, але є також прекрасним способом морального виховання, передачі цінностей.
Наш альманах живе поза часом, адже час ніколи не зупиняється, а сьогодення і минуле в своїй основі - те саме. Тому читач зможе звернутися до цього журналу навіть через багато років, а також передати своїм нащадкам. До того ж висока якість поліграфії сприятиме його довгому щасливому життю.

У нас буде мінімальна кількість реклами, велика частина якої буде соціальною і відповідатиме концепції видання, а як рекламодавці залучатимуться тільки фірми, виробники й організації, що поділяють і підтримують ідеї нашого журналу. Ми будемо розміщувати те, у чому впевнені самі!
Наша мета - не продати за будь-яку ціну якомога більше примірників, а знайти свого читача.
Тішимося, що ви з нами!

 

Характеристики товара:
Номер № 1
Год 2011

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: